Diğer Sonuçlar
 • Kartepe Belediyesi restorasyon projeleri hazırlatacak!

  Kültürel değerlere sahip çıkmak ve eski yapıları geleceğe taşımak adına Kartepe Belediyesi, restorasyon projeleri hazırlatacak.

 • Kartepe Belediyesi'nde mobilya ihalesi!

  Kartepe Belediyesi tarafından, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından talep edilen mobilya malzemelerinin temini için bir ihale yapılacak.

 • Kocaeli Acısu’yun altyapı problemi çözüldü!

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz yıl içerisinde Kartepe bölgesinde etkili olan sağanak yağışlarda su baskınları ile etkilenen Acısu bölgesinde yağmursuyu ve atık su kolektör hatları, terfi merkezi ve dere ıslahları gerçekleşti

 • Kocaeli Üniversitesi’nden Kartepe Belediyesi’ne kültürel alan tahsisi!

  Kartepe Belediyesi, kültürel anlamda faaliyetlerine katkı sağlayacak yeni bir alana kavuştu. Kocaeli Üniversitesi, Arslanbey Kampüsü yanında bulunan alanı kültürel tesis yapılması amacıyla Kartepe Belediyesi’ne tahsis etti.

 • Kartepe Belediyesi mobilya ihalesi yapıldı!

  Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, mobilya malzemesi alınması mal alımı işi ile ilgili ihalesini, Hukuk İşleri Müdürü ve İhale Komisyonu Başkanı Sadık Yılmaz başkanlığında belediye toplantı salonunda gerçekleştirdi.

 • Kartepe Belediyesi’nde turizm master ihalesi!

  Kartepe Belediyesi, Kartepe Turizm Master Planı yapılması hizmet alımı işi ile ilgili ihalesini, Muhtarlık İşleri Müdürü ve İhale Komisyonu Başkanı İsmail Er başkanlığında belediye toplantı salonunda gerçekleştirdi.

 • Kartepe Seka Kamp Alanı’ndaki yapılar restore edilecek!

  Kartepe Belediyesi Uzuntarla mahallesi Seka Kamp Alanı’nda bulunan 5 adet tescilli yapının restorasyon çalışmaları için projeler hazırlandı. Kocaeli Kültür Varlıklarını Koruma Müdürlüğü de projelere onay verdi.

 • Kartepe Seka Kamp Alanı restorasyonu onaylandı!

  Resmi prosedürlerin tamamlanması ardından Kartepe Belediyesi Uzuntarla mahallesi Seka Kamp Alanı’nda bulunan 5 adet tescilli yapının restorasyon çalışmaları için projeler hazırlandı.

 • Seka Kamp Lojmanları restorasyon projesi onaylandı!

  Kartepe Belediyesi Seka Kamp Alanı’nda bulunan 5 adet tescilli yapının restorasyon çalışmaları için projeler hazırlandı. Kocaeli Kültür Varlıklarını Koruma Müdürlüğü de Plan ve Proje Müdürlüğü tarafından hazırlanan projelere onay verdi.

 • Kartepe imar birimi çalışmaları anlattı!

  Kartepe Belediyesi’nin İmar ve Şehircilik Müdürlüğü son dönemdeki yoğun çalışmaları ile dikkat çekiyor. Ali İhsan Karagöz’ün müdürlüğünü yaptığı 2015 yılını son derece başarılı bir şekilde geçirdi.