Diğer Sonuçlar
 • İstanbul Kartal'da yeni hizmet binaları oluşturuluyor!

  Kartal Belediyesi, ilçe sınırları içinde bulunan okullarda, öğrencilerin daha nitelikli bir ortamda eğitim alabilecekleri fiziksel şartları sağlamak için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

 • Kartal'daki Güneş Sitesi'nin yıkım töreni 22 Ocak'ta!

  Kartal Belediyesi tarafından uygulanan çalışmalar kapsamında, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün katılımıyla Güneş Sitesi Yıkım Töreni” gerçekleştirilecektir.

 • Kartal Güneş Sitesi'nin yıkımına başlandı!

  Kartal Belediyesi ilçenin fiziksel, sosyal ve çevresel gelişimini sağlamak, Kartal’ı Anadolu Yakası’nın Merkezi haline getirmek amacıyla “deprem ve yerinde dönüşüm” deki başarılı çalışmalarına Başkan Altınok Öz’ün öncülüğünde devam ediyor.

 • Altınok Öz: Dönüşümde en iyi belediyeyiz!

  Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, mahalle muhtarlarıyla 2016 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Kentsel Dönüşümün ağırlıklı gündem maddesi olduğu toplantıda Başkan Altınok Öz, ‘Dönüşümde en iyi Belediye Kartal Belediyesi'dir" dedi.

 • Kartal Karlıktepe'de metruk binalar yıkıldı!

  Kartal Belediyesi, Karlıktepe Mahallesi Başkomutan Caddesi'nde bulunan ve uzunzamandan beri boş olan iki metruk bina ile ilgili çalışmalarını tamamladı. Tehlike arz eden binalar belediye ekipleri tarafından yıkıldı.

 • Kartal Arzum Sitesi'nin temeli atıldı!

  Kartal Belediyesi'nin, birçok ilçe belediyesine örnek oluşturan yerinde dönüşüm, deprem dönüşüm ve kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 2 Şubat 2015'te yıkımı gerçekleştirilen Arzum Sitesi'nin temeli atıldı

 • Altınok Öz: Deprem ve kentsel dönüşümde öncüyüz!

  CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı ve CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Öz, Türkiye’de deprem dönüşümde öncü belediyenin Kartal Belediyesi olduğunu söyledi.

 • Kartal'da dönüşümle birlikte yollar genişletiliyor!

  Kartal'da dönüşümle birlikte yollar genişletiliyor. Kartal Belediyesi, Hürriyet Mahallesi Vatansever Caddesi ile Takdir Sokak'ı birbirine bağlayan Ozanlar Caddesi'nde yol genişletme çalışması başlattı.

 • Kartal Belediyesi faaliyet raporu kabul edildi!

  Kartal Belediyesi 2015 Yılı Faaliyet Raporu, Kartal Belediye Meclisi’nde yapılan oylamayla kabul edildi. Toplantıda, Kartal Belediyesi 2015 Yılı Faaliyet Raporu 1 ret oyuna karşılık 21 oy ile kabul edildi.

 • Kartal Baba Camii ibadete açıldı!

  Akdoğan, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Üsküdar Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan Üsküdar'daki Kartal Baba Camisinin açılışına katıldı. Arslanbey Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından yaklaşık 5 milyon 500 bin lira harcandı.