Diğer Sonuçlar
 • Nilüfer'de kentsel yenileme anlayışı örnek olacak!

  Nilüfer Belediyesi 2016 yılında hayata geçireceği yeni projelerle kenti geleceğe taşıyacak. Nilüfer Belediyesi yeni yılda Huzurevi, Karaman Dernekler Yerleşkesi, İbrahim Yazıcı Stadyumu gibi dev yatırımları halkla buluşturacak.

 • Karaman'da 2 bin 692 emekli, TOKİ Konutları'na başvurdu!

  Karaman Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğinde, emeklilere yönelik yapılacak olan konutlara 2 bin 692 emekli vatandaşın müracaatta bulunduğu bildirildi.

 • Karaman Alparslan Türkeş Bulvarı yenileniyor!

  Karaman Belediyesi, 2016 yılında da şehrin daha modern bir görünüme kavuşması adına çalışmalarına devam edecek. Bu çalışmalar kapsamında kentin önemli bulvarlarından olan Alparslan Türkeş Bulvarı yeniden düzenlenecek.

 • Karaman Piri Reis Vadisi'nde 2. Etap çalışmaları başladı!

  Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belediye çalışmaları hakkında değerlendirme toplantısı düzenledi. Başkan Çalışkan; Karaman Belediyesi olarak bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar ve yatırımlarla 2016 yılı hedefleri hakkında bilgiler verdi.

 • Karaman'a 3 bin kişilik spor salonu yapılıyor!

  KARAMAN Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde Karaman'a yapılması planlanan ve arsası belediye tarafından tahsis edilen 3 bin kişilik spor salonu projesinde çalışmalar başladı.

 • Piri Reis Vadisi Konut Projesi'nde kura çekilişi 11 Mayıs'ta!

  Karaman Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde hayata geçirilen Piri Reis Vadisi Konut Projesi'nde, ön müracaatta bulunan hak sahiplerinin dairelerinin belirlenmesi için 11 Mayıs 2016 tarihinde kura çekilişi yapılacak.

 • Bursa Nilüfer fark yaratacak projelerle buluşacak!

  Kentin sosyal, kültürel ve spor hayatına yeni projelerle katkı koyacak olan Bursa Nilüfer Belediyesi yeni yılda Huzurevi, Karaman Dernekler Yerleşkesi, İbrahim Yazıcı Stadyumu, Cimnastik Salonu gibi dev yatırımları halkla buluşturacak.

 • Karaman Piri Reis Vadisi Konutları'nın kuraları çekildi!

  Karaman Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde hayata geçirilen Piri Reis Vadisi Konut Projesi'nde, ön müracaatta bulunan hak sahiplerinin dairelerinin belirlenmesi için kura çekilişi yapıldı. Çekilişle 208 hak sahibinin daireleri belirlendi.

 • Karaman'a yeni üstgeçit!

  Karaman Belediyesi tarafından projelendirilen ve Siyahser Mahallesi ile Beyazkent Mahallesi arasında yapılması planlanan üstgeçit projesinin yapım ihalesi gerçekleşti.

 • Karaman'da yol çalışmaları başladı!

  Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler yol çalışmalarına Hürriyet Mahallesi ve Başakşehir Mahallesi'nde devam ediyor.