Diğer Sonuçlar
 • Mehmet Bekaroğlu: Çatalca kıymetlenecek!

  CHP'li Bekaroğlu; "Niye Çatalca ile ilgililer? Çünkü 3. havalimanı ve Kanal İstanbul dolayısıyla çok kıymetlenecek büyük rant alanı olacak. En büyük yağma, kent rantları üzerinden yapılıyor" dedi

 • Bağcılar yatırımcıların gözdesi haline geldi!

  İSTOÇ, MASSİT Oto Center gibi Türkiye'nin çok önemli ticaret merkezlerinin de faaliyet gösterdiği Bağcılar, yeni havalimanı ve Kanal İstanbul projesine olan yakınlığıyla adeta cazibe merkezi oldu.

 • Bakan Yıldırım: Kanal İstanbul bu yıl start alacak

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İstanbul’a ikinci Boğaz’ı açacak Kanal İstanbul projesiyle ilgili konuştu: Hazırlık çalışmaları devam eden projenin yapımına bu yıl başlanacak

 • Kanal İstanbul'un ihalesi yıl sonunda yapılacak!

  Kanal İstanbul ile ilgili çalışmaları hızlandıracaklarını vurgulayan Yıldırım, hedeflerinin yıl sonu itibarıyla ihalesini yaparak, inşaat çalışmalarına başlamak olduğunu kaydetti.

 • Olimpa Park: Yeni evinizin artısı çok faizi yok!

  Yaşamın fırsatlarla başladığı, Şehir Hastanesi, Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı gibi dev projelerin odağında yer alan, satışa çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören projede fiyat avantajlarının yanında birçok sosyal avantaj da bir arada!

 • Arnavutköy'de emlak fiyatları yükseliyor!

  3. Havalimanı, 3. Köprü bağlantı yolları, Kanal İstanbul ve Sağlık Şehri Projelerinin kurulacağı Arnavutköy ilçesi, her geçen gün değerine değer katarak İstanbul’un alternatif yerleşim yerlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor.

 • Kanal İstanbul, arsa fiyatlarını zıplattı!

  Kanal İstanbul Projesi'nin detayları ve ihale süreci netleşmeye başladıkça tahmini geçiş güzergahında bulunan arsaların fiyatları 2011 yılından bu yana 7-8 kat yükseldi. İşte ayrıntılar...

 • Başakşehir Olimpa Park Plus’ta 120 aya varan vade imkanı!

  Şehir Hastanesi, Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı gibi dev projelerin odağında yer alan, satışa çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören projede fiyat avantajlarının yanında birçok sosyal avantaj da bir arada!

 • İşte gayrimenkul yatırımı için tüyolar!

  Posta Gazetesi Gazetesi'nde yer alan habere göre gayrimenkul yatırımının tüyoları anlatıldı. Kanal İstanbul projesi arsa fiyatlarını artırdığı gibi Göktürk ve Kemerburgaz'da yatırım için uygun bölgeler olarak görüldü.

 • Kanal İstanbul’un güzergahı mı değişiyor?

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kanal İstanbul Projesi’yle ilgili, “Kanal güzergahında jeolojik yapılar var. Bu yüzden de güzergah konusunu yeni baştan ele almak ihtiyacı doğdu” dedi.