Diğer Sonuçlar
 • Kanal İstanbul, arsa fiyatlarını zıplattı!

  Kanal İstanbul Projesi'nin detayları ve ihale süreci netleşmeye başladıkça tahmini geçiş güzergahında bulunan arsaların fiyatları 2011 yılından bu yana 7-8 kat yükseldi. İşte ayrıntılar...

 • İşte gayrimenkul yatırımı için tüyolar!

  Posta Gazetesi Gazetesi'nde yer alan habere göre gayrimenkul yatırımının tüyoları anlatıldı. Kanal İstanbul projesi arsa fiyatlarını artırdığı gibi Göktürk ve Kemerburgaz'da yatırım için uygun bölgeler olarak görüldü.

 • Kanal İstanbul’un güzergahı mı değişiyor?

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kanal İstanbul Projesi’yle ilgili, “Kanal güzergahında jeolojik yapılar var. Bu yüzden de güzergah konusunu yeni baştan ele almak ihtiyacı doğdu” dedi.

 • Konyaaltı Boğaçayı'nda ilk etap 3,5 yıl sonra tamam!

  Kanal İstanbul'dan sonra Türkiye'nin ikinci çılgın projesi Antalya'da hayata geçecek. Dünyanın da en önemli projelerinden biri olarak gösterilen Konyaaltı Boğaçayı Projesi'nde ilk etap 3,5 yıl sonra tamamlanacak.

 • Kanal İstanbul Projesi'ne yasal düzenleme getiriliyor!

  Zorunluk trafik sigortası, 65 yaş aylıkları, Kanal İstanbul Projesi ve terörizmin finansmanı suçuyla mücadelede yeni düzenlemeler içeren "torba kanun" tasarısı TBMM Başkanlığına sunuldu.

 • Kanal İstanbul projesinden hangi bölgeler etkilenecek?

  Hürriyet Gazetesi'nin köşe yazarlarından Yalçın Bayer bugünkü yazısında CHP'li İBB meclis üyesi Mehmet Berke Merter'in Kanal İstanbul projesi hakkındaki görüşlerini kaleme aldı. İşte Yalçın Bayer'in o yazısı...

 • Su yolu nedir?

  Torba Yasa ile Marmara Denizi ile Karadeniz arasında yapımı planlanan Kanal İstanbul Projesi için İmar Kanunu’na “su yolu” tanımı eklendi. Peki, su yolu nedir?

 • Kanal İstanbul'da "emperyalizme geçit projesi" iddiası!

  Kanal İstanbul'un ulusal güvenliğimiz için büyük tehlike olduğunu savunan CHP’liler “Proje hayata geçtiğinde, bu kanaldan yapılacak deniz trafiğinin hukuki düzenlemesi için Montrö’nün tartışılması ve masaya yatırılması gündeme gelecektir” denildi

 • Kanal İstanbul ve TANAP projesi dünyayı korkuttu!

  Kanal İstanbul ve TANAP projesi dünyayı korkuttu. Türkiye Kanal İstanbul, yeni Katar-Ceyhan ve Irak-Ceyhan petrol ve doğalgaz boru hatları, Hazar’dan TANAP hattı gibi yeni enerji ve ticaret yolları ile stratejik konumunu daha da güçlendirdi.

 • Kanal İstanbul projesi için hazırlıklar tamamlandı!

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım "Kanal İstanbul Projesiyle ilgili hazırlıklar büyük oranda bitti. Bundan sonrası artık uygulama için gerekli çalışmaları tamamlamaya kaldı'' dedi.