Diğer Sonuçlar
 • Kanal İstanbul'un ölçümleme işlemleri başladı!

  Erdoğan’ın talimatıyla güzergahı değiştirilen Kanal İstanbul Projesi için ölçümleme işlemlerine başladı. Kanalın geçeceği güzergah üzerinde yaşayanlar tedirgin... Köylüler doğup büyüdükleri toprakları terk etmek zorunda kalacak

 • Bizim Evler 7 satış ofisi!

  Bizim Evler 7 satış ofisi telefon numarası 0212 405 10 00 olarak belirlendi. Kanal İstanbul güzergahı üzerinde bulunan proje 28 katlı 4 blokta 532 adet konuttan meydana geliyor.

 • Bizim Evler 7 ne zaman teslim?

  Bizim Evler 7 Ispartakule Konutları'nın bu ay içerisinde satışa çıkması planlanıyor. Proje Kanal İstanbul güzergahı üzerinde bulunuyor. Peki Bizim Evler 7 ne zaman teslim edilecek?

 • Tema İstanbul'da teslimler 1 Temmuz'da!

  Tema İSTANBUL, mega proje Kanal İstanbul'un olası güzergahı açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor. Projenin sonraki etapları Tema WORLD ve Tema PLAZA ile 2017 sonunda hayata geçirilecek.

 • Kanal İstanbul’un güzergahı mı değişiyor?

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kanal İstanbul Projesi’yle ilgili, “Kanal güzergahında jeolojik yapılar var. Bu yüzden de güzergah konusunu yeni baştan ele almak ihtiyacı doğdu” dedi.

 • Arsalar ve evler Kanal İstanbul'un güzergahı belli olmuş gibi pazarlanıyor!

  ‘Kanal İstanbul’un güzergâhı belli değil ama ev ve arsalar sanki belli olmuş gibi pazarlanmaya devam ediliyor. İnşaat şirketleri arasında haritada ‘Kanal İstanbul’un yerini çizen de var, Kanal İstanbul’a net uzaklığını söyleyen de..

 • Kanal İstanbul’un güzergahı Yarımburgaz Mağaraları için mi değişiyor?

  Bu yıl ihaleye çıkılacağı duyurulan Kanal İstanbul’daki güzergâh değişikliğinde en büyük etkenlerden birinin İstanbul Altınşehir yakınlarındaki Yarımburgaz Mağaraları olduğu öğrenildi.

 • Silivri'deki 19 köyün tarla metrekare fiyatları!

  Arnavutköy – Kayaşehir güzergahında kamulaştırma bedellerinin çok yüksek olması, ayrıca bu bölgelerdeki arazilerin çok elverişli olmaması nedeniyle Kanal İstanbul güzergahı için gözler yeniden Silivri’ye çevrildi.

 • Kanal İstanbul'da çevre hassasiyeti üzerinde duruluyor!

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı “Kanal İstanbul için çevre hassasiyeti üzerinde duruyoruz. Çevreyle ilgili raporlar tamamlanarak önümüze geldikten sonra değerlendirmemizi yapacağız ve güzergahı belirleyeceğiz” dedi.

 • Küçükçekmece Gölü ve Yeniköy'e Kanal İstanbul bereketi!

  Kanal İstanbul projesinin güzergahı henüz açıklanmadı ancak muhtemel güzergahın belli kısımlarında gayrimenkul fiyatları katlanmış durumda. ‘Çılgın proje’ için şu an en güçlü aday ise Küçükçekmece Gölü ile Karadeniz’e kıyısı olan Yeniköy hattı...