Diğer Sonuçlar
 • İzmir Marka 333'ün yüzde 40'ı satıldı!

  SON 4 yılda birçok önemli projeye imza atan Özdeker İnşaat, İzmir Çiğli Harmandalı bölgesinde ilk projesi olan Marka333'ü hayata geçirdi. Lansmanı ekimde yapılan projenin yüzde 40'ı satıldı.

 • Amass İzmir Ofisleri teslimleri!

  Toplam 69 adet daireden meydana gelen Amass projesi İzmir İl 'i Gaziemir İlçe 'sinde inşa ediliyor. Amass İzmir Ofisleri teslimleri 2017 yılı yazında gerçekleşmesi öngörülüyor.

 • İzmir yeni yılı Folkart Towers'ın havai fişek gösterisiyle karşıladı!

  İzmir yeni yılı Folkart Towers'ın muhteşem havai fişek gösterisi ile karşıladı. Kentte yılbaşı kutlamalarının sembolü olan ve canlı yayınlanan gösteri Türkiye ölçeğinde beğeni topladı

 • Adnan Çelik İnşaat'ın yetki belgesi iptal edildi!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü, İzmir Bayraklı'daki yapıda görevine yerine getirmedeği gerekçesiyle Adnan Çelik İnşaat'ın yetki belgesini iptal etti.

 • Balçovalı arsa mağdurlarından protesto!

  İzmir'in Balçova İlçesi'nde yaşayan 45 yıl önce ilçe belediyesinden aldıkları arsalara imar isteyen ve kendilerini "Balçova arsa mağdurları" diye adlandıranlar, avukatları Mustafa Kemal Turan öncülüğünde yılın son gününde ilginç bir eyleme imza attı.

 • İzmir ve Manisa’daki imar anayasasında son durum ne?

  Milliyet Ege Gazetesi'nin yazarlarından olan Mustafa Yılmaz, bugünkü yazısında İzmir ve Manisa’yı ilgilendiren imar anayasasından bahsetti. İşte Yılmaz'ın o yazısı...

 • Bilal Doğan: İzmir'de kentsel dönüşüm hükümete devredilmeli!

  Belediyenin 7 ayrı alanda yürüttüğü kentsel dönüşüm çalışmalarının başarısız olduğunu öne süren Bilal Doğan, "İcraatlar hala hayata geçirilemedi. En iyisi mi, siz kentsel dönüşümü hükümete devredin" tavsiyesinde bulundu.

 • Soyak Siesta Oxygen Karşıyaka'da yaşam başladı!

  Soyak Siesta Oxygen Karşıyaka'da yaşam başladı. İzmir'de yer alan Soyak Siesta Oxygen projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 298 bin liradan başlıyor. Projede 30 aya kadar taksitte sıfır faiz uygulanıyor...

 • İzmir Narbel yolunda istinat duvarı çöktü!

  Narbel Yolu, yüksek eğim nedeniyle güvenlik riski taşıdığı yönündeki uyarılar dikkate alınmadan 2008'de açıldı. Kocaoğlu'nun "İzmir'in en pahalı yolu" diye nitelediği yolda dün istinat duvarı çöktü

 • Oyak Modern Beton 4. Yapı Denetim Sempozyumunu düzenledi!

  Oyak Modern Beton sponsorluğunda, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen, "4. Yapı Denetim Sempozyumu" geçtiğimiz günlerde İzmir Tepekule Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.