Diğer Sonuçlar
 • İzmir'de 2015 yılından en büyük payı ulaşım projeleri alacak!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bir önceki yıla göre yüzde 30 oranında artarak 4 milyar liraya yaklaşan 2015 bütçesinden en büyük payı ulaşım projeleri alacak. İzmir'i yeni gemiler, yeni metro ve tramvay projeleri bekliyor...

 • İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bütçesi 3.9 milyon TL!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 Mali Yılı Performans Programı ve 2015-2017 Mali Yılları Bütçesi, Belediye Meclisi'nde onaylandı. Buna göre, Büyükşehir Belediyesi’nin 4 milyar liraya yaklaşan 2015 bütçesinden en büyük payı ulaşım projeleri alacak.

 • İzmir'de 2015 yılında ulaşım projeleri artacak!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi 4 milyar liraya yaklaşan 2015 bütçesinden en büyük payı ulaşım projeleri alacak. Performans programında yer alan 251 proje için ise toplam 2,5 milyar TL'lik yatırım yapılacak.

 • İzmir'de en büyük pay ulaşıma!

  2015 bütçesinden en büyük payı ulaşım projeleri alacak. Performans programında yer alan 251 proje için ise toplam 2,5 milyar TL’lik yatırım yapılacak. 2015’de İzmir’i sayıları artan yeni gemiler, yeni metro ve tramvay projeleri bekliyor.

 • Ekrem Demirtaş, İzmir Kıyı Kesimi ve Kent Merkezi Tünelleri Projesi'ni açıkladı!

  Atatürk Stadyumu'nun yenilenmesi ve kent içi geçiş yollarının büyük bölümünün tünellerle yerin altına alınmasını öneren Başkan Demirtaş, "Stat ve ulaşım sorunlarına çare olabilecek bu projeleri kamuoyunun tartışmasını istiyoruz" dedi.

 • Yalova'da ulaşım projeleri turizmi artırdı!

  Yalova, Körfez Geçiş Köprüsü ve İstanbul - Bursa - İzmir Otoyolu projeleri ile özellikle turizm yatırımlarının odağı haline geldi. Yalova'da yatak kapasitesi yüzde 23 arttı.

 • İzmir'in ulaşım projeleri!

  İzmir'i otoyollar ve hızlı tren hatları ile İstanbul ve Ankara'ya bağlayacak olan projeler, bütün Ege'nin görünümünü değiştirecek.

 • Ulaşım projeleri İzmir'i uçuracak!

  İzmir'i otoyollar ve hızlı tren hatları ile İstanbul ve Ankara'ya bağlayacak olan projeler, bütün Ege'nin görünümünü değiştirecek. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun o projelerden bazılarına değindi..

 • İzmir’de yeni konut projeleri için düğmeye basıldı!

  Altyapı ve ulaşım yatırımlarının devam ettiği İzmir’de, yeni konut projeleri için düğmeye basıldı. 3 milyar liraya yakın yatırım değeriyle yükselecek projeler sırayla devreye girecek.

 • İzmir'deki tramvay projeleri ulaşım planma tekniklerine aykırı mı?

  Ulaşım ve trafik planlama uzmanı ve şehir plancısı uzmanı olan Dr. Oral’ın raporuna göre tramvay projeleri, “şehirciliğin genel ilke ve esaslarına ayrıca ulaşım planlama tekniklerine aykırı” yapılmış