Diğer Sonuçlar
 • İzmir Nar-Bel yolu çöktü!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Narlıdere’de 11.5 milyon liraya yaptırdığı Nar-Bel yolunda korkulan oldu. Dik rampası ve eğimi nedeniyle şikayet konusu olan yolda çökmeler meydana gelirken, yolun bir kısmı kapatıldı

 • İzmir'e 2015'te hangi yatırımlar yapıldı?

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, bir önceki yıla göre yatırımlarını yüzde 29 oranında artırarak 2015’te yaklaşık 1.6 milyar liralık harcama gerçekleştirdi. Büyükşehir’in 12 yıllık yatırım tutarı ise 9.5 milyar liraya ulaştı.

 • İzmir Ayakkabıcılar Sitesi yoluna ikinci neşter!

  Işıkkent’teki Ayakkabıcılar Sitesi’nin Kemalpaşa Caddesi ve otobana direkt bağlantısını sağlayacak 35 metre genişliğinde ve 6 şeritli bulvarı hizmete alan İzmir Büyükşehir Belediyesi, şimdi de üç noktada çalışma gerçekleştiriyor.

 • İzmir Paterson Köşkü restore edilecek mi?

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, tam 38 yıldır kullanılmayan Bornova'daki Paterson Köşkü'nün tahsisini yeniden almak için yeni kabinenin Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'dan gelecek cevabı bekleyecek

 • Narbel yolu rezidans inşaatı yüzünden mi çöktü?

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Narlıdere'de yaptırdığı Nar-Bel yolunu koruyan istinat duvarı geçtiğimiz Cuma gecesi yıkılmıştı, peki Narbel yolu rezidans inşaatı yüzünden mi çöktü?

 • Paterson Köşkü restore edilecek!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bornova’daki tarihi Paterson Köşkü’nü restore etmek için sürdürdüğü ısrarlı girişimlerden olumlu sonuç aldı; Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan beklenen tahsis kararı nihayet çıktı.

 • Karşıyaka ve Göztepe statlarının ihalesi iptal edildi!

  Ankara 18. İdare Mahkemesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı dava üzerine Karşıyaka ve Göztepe'ye yapılması planlanan 15'er bin kişilik iki yeni stadın ihalesini iptal etti.

 • Karşıyaka ve Göztepe statlarının ihaleleri iptal edildi!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Karşıyaka ve Göztepe statlarıyla ilgili açtığı davada ‘İptal’ kararı çıktı. Gerekçe olarak, stat yapılacak arazilerdeki mülkiyet sorunu, arazi birleştirme ve ayırma işlemlerinin tamamlanmaması gösterildi

 • Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı 9 Ocak'ta açılıyor!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent içi ulaşımın önemli arterlerinden biri olan Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı’nı 9 Ocak Cumartesi günü törenle hizmete açacak. 29 milyon TL’ye mal olan kavşak, normal süreden 3 ay önce tamamlandı.

 • İzmir Mustafa Kemal Bulvarı’na sihirli dokunuş!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’ndaki tramvay çalışmaları sırasında orta refüjde “geçici” düzenlemeye gidiyor. Tramvay, karayolu alt geçidi, üstündeki yeni kent meydanı ve kıyı tasarımıyla bulvar adeta yeniden doğacak.