İzmir Adnan Kahveci açılışı
Diğer Sonuçlar
 • Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı'nın yapımına başlandı!

  Yapım çalışmalarına başlanan İzmir Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı sayesinde, Bayraklı ve Bornova ilçelerinin Altınyol’a direkt bağlantısı sağlanacak. Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı 22.5 milyon liraya mal olacak.

 • İzmir Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı'nda sona gelindi!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bornova’daki Homeros Vadisi ile ilgili önemli bir çalışma yürütüyor. Bayraklı ve Bornova ilçelerinin Altınyol’a direkt bağlantısı sağlanacak. Proje 22.5 milyon liraya mal olacak.

 • Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı'nda yapım çalışmalarına başlanıyor!

  Bayraklı ile bornova’nın Karşıyaka ve Konak bağlantısını rahatlatacak olan “Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı”nda İzmir Büyükşehir Belediyesi yapım çalışmalarına başlayacak..

 • Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı’nın temeli atıldı!

  İzmir’de, bornova ilçesini Bayraklı kıyılarına taşıyacak ve yaklaşık 22 buçuk milyon maliyetle yapılması planlanan Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı’nın temeli törenle atıldı.

 • Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı’nın temeli atıldı!

  Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı’nın temeli dün düzenlenen törenle atıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, törendeki konuşmasında, Büyükşehir’e yönelik karalama kampanyası hakkında önemli mesajlar verdi:

 • İzmir ulaşım projelerine odaklandı!

  Bornova’yı Bayraklı kıyılarıyla buluşturacak ulaşım aksının son halkasını oluşturan Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı’nın temeli törenle atıldı. Projenin tamamlanmasıyla, İzmir tarihinde ilk kez 35 metre genişliğinde iki bulvara sahip olacak..

 • Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı’nın yüzde 55'i tamamlandı!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Bayraklı ve Bornova ilçelerini Altınyol’a direkt bağlayacak olan köprülü kavşak projesinde viyadük ayakları yükselmeye başladı. Proje 22.5 milyon liraya mal olacak.

 • Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı 9 Ocak'ta açılıyor!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent içi ulaşımın önemli arterlerinden biri olan Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı’nı 9 Ocak Cumartesi günü törenle hizmete açacak. 29 milyon TL’ye mal olan kavşak, normal süreden 3 ay önce tamamlandı.

 • İzmir Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı açıldı!

  Kent içi ulaşımın önemli arterlerinden biri olan Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı hizmete girdi. Açılış töreninde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu konuşma yaptı.

 • Bayraklı'ya yeni sahil geliyor!

  Geçtiğimiz yıl İzmir'in Bayraklı ilçesinin bir bölümünde çevre düzenlemesine başlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu kez de Şelale Deresi'nden Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı'na kadar olan 10 futbol sahası büyüklüğündeki alanda inşaata başlıyor.