Diğer Sonuçlar
 • Çevre temizlik vergisi son ödeme tarihi 2015!

  Çevre Temizlik Vergisi; tüm konut ve işyeri sahiplerinden alınan vergi türü olarak karşımıza çıkıyor. Bu vergi iki taksit şeklinde ödenebiliyor. İşte, çevre temizlik vergisi son ödeme tarihi 2015!

 • 2015 çevre temizlik vergisi işyerleri için ne kadar?

  Çevre temizlik vergisi mesken, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan yapı kullanıcıları tarafından ödenmesi gereken vergi olarak karşımıza çıkıyor. Peki, 2015 çevre temizlik vergisi işyerleri için ne kadar?

 • Çevre temizlik vergisi 2016!

  Çevre temizlik vergisi, konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan taşınmaz mallar için ödenen vergi olarak karşımıza çıkıyor. Peki, çevre temizlik vergisi 2016 ne kadar oldu? Bu vergi ne zaman ödenecek?

 • Çevre temizlik vergisi ödemeleri 15 gün sonra başlayacak!

  Çevre temizlik vergisi belediyelerin çevre temizlik hizmetlerinden yararlanan konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan binalar adına ödeniyor. Çevre temizlik vergisi ödemeleri 15 gün sonra başlayacak..

 • Çevre temizlik vergisi ödemeleri bugün başlıyor!

  Konut ve işyeri kullanıcılarının ödemek ile mükellef olduğu vergiler arasında çevre temizlik vergisi de yer alıyor. Halk arasında çöp vergisi olarak da bilinen bu çevre temizlik vergisi için ödemeler bugün başlıyor..

 • Ev hanımları çevre temizlik vergisi öder mi?

  Çevre temizlik vergisi, belediyelerin çevre temizlik hizmetlerinden yararlanan konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan binalar adına ödeniyor. Peki, ev hanımları çevre temizlik vergisi öder mi?

 • Çevre temizlik vergisi beyannamesi 2016!

  Çevre temizlik vergisi için işyeri ve diğer şekillerde kullanılan yapı sahiplerinin belediyeye giderek beyanname vermeleri gerekiyor. Beyanname mükellefiyetin başlaması için veriliyor. İşte çevre temizlik vergisi beyannamesi 2016..

 • Çöp vergisi hangi fatura üzerinden tahsil edilir?

  Çöp vergisi, belediyelerin çevre temizlik hizmetlerinden yararlanan konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan binalar için ödeniyor. Peki, çöp vergisi hangi fatura üzerinden tahsil edilir?

 • Çevre temizlik vergisi tarifesi 2016!

  Belediyelerin çevre temizlik hizmetinden faydalanan konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan taşınmazlar için ödenen vergiler arasında çevre temizlik vergisi de yer alıyor. İşte çevre temizlik vergisi tarifesi 2016..

 • Çevre temizlik vergisi ilk taksit son ödeme tarihi 2016!

  2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanununun mükerrer 44 üncü maddesi gereğince ödenen çevre temizlik vergisi, yalnız işyeri ve meskenler için ödeniyor. Arsa ve arazi sahipleri bu verginin sorumlusu olmuyor.