Diğer Sonuçlar
 • Kentsel dönüşümde 2016 'anjiyo' yılı olacak!

  Kentsel dönüşüm, 2016’da hızlanacak. Sürecin tıkandığını belirten sektör temsilcileri, bu yıl ‘anjiyo’ bekliyor. İstanbul’da Yenisahra, Beykoz, Ümraniye öne çıkarken Anadolu da radarda.

 • Haluk Eyidoğan: Dönüşüm yok, yenileme var!

  İstanbul’da kentsel dönüşüm adına binaların yıkıldığını ve yerine lüks konutların yapıldığını söyleyen deprembilim uzmanı ve eski CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr.Eyidoğan, “Dönüşüm yok, yenileme var. Deprem değil, ticaret düşünülüyor’’ dedi

 • Bakırköy City için çalışmalar başladı!

  BEYAZ İnşaat-Göktaşlar Ortak Girişimi İstanbul Bakırköy’de yeni bir kentsel dönüşüm projesi için çalışmalara başladı.

 • Piyalepaşa İstanbul en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak!

  Cumhuriyet Gazetesi Ekonomi sayfası köşe yazarı olan Ceren Kumbusar Piyalepaşa İstanbul projesini ve projenin detaylarını anlattı. İşte o yazı...

 • TOKİ Devane 2. Etap ihalesi 11 Şubat'ta!

  Milletvekili Uslu, Devane Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 2. Etap 142 Adet konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi işi ihalesinin 11 Şubat Perşembe günü saat 14.30’da TOKİ İstanbul hizmet binasında yapılacağı bildirdi.

 • Ümraniye'deki kentsel dönüşüm Türkiye'ye örnek oldu!

  İstanbul'un en başarılı belediye başkanları anketi sonuçlandı. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can Anadolu Yakası'nın birincisi seçildi. Belediye-vatandaş işbirliğiyle ilçede kentsel dönüşümü şimdiden tamamlayarak Türkiye'ye örnek oldu.

 • Sancaktepe ve Sultanbeyli: İstanbul’un gayrimenkulde yükselen yıldızları!

  İstanbul'da devam eden Kentsel Dönüşüm, 3. köprü, yeni havaalanı, Avrasya Tüneli ve bitmek üzere olan metro hatları gibi projelerin bağlantı yollarına ev sahipliği yapan bölgeler, sağladıkları kolay ulaşım imkanlarıyla hızla gelişmeye devam ediyor.

 • İstanbul'un 4 ilçesinde dönüşüm iptal edildi!

  Kadıköy ve Ataşehir'de kentsel dönüşüm hızla ilerlerken Gaziosmanpaşa, Pendik, Güngören, Sultangazi gibi ilçelerde yargı riskli alan kararlarını iptal etti. Kentsel dönüşümle bir an önce evlerine kavuşmak isteyen yüzbinlerce insanın umudunu suya düştü.

 • İstanbul Yolu'ndaki dönüşüm İSSİAD merceğinde!

  İstanbul Yolu Sanayici ve İş Adamları Derneği (İSSİAD) kentsel dönüşüm ve tramvay hattıyla geleceğin en prestijli caddeleri arasına girmeye aday İstanbul Yolu’nun geleceğini masaya yatırdı.

 • 3. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi 25 Şubat'ta!

  25 Şubat da İstanbul’ da “Sürdürülebilir Şehirler ve Binalar” başlığı altında “3. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi” Marriott Hotel Şişli'de Management Plus Danışmanlık Ve Eğitim tarafından düzenlenecek.