Diğer Sonuçlar
 • Önder Halisdemir: İFM emlak sektöründe yeni bir dönem başlatacak!

  Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Önder Halisdemir, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin emlak sektöründe yeni bir dönem başlatacağını söyledi.

 • İFM'nin dünya ile rekabetine Dubai modeli!

  Cushman & Wakefield’ın Yönetici Ortağı Tuğra Gönden, İstanbul Finans Merkezi’nin (İFM) uluslararası yatırımcıları çekmesi için Dubai’yi örnek alması gerektiğini kaydetti.

 • Tuğra Gönden: İstanbul Finans Merkezi, Dubai'yi örnek almalı

  Danışmanlık şirketi Cushman & Wakefıeld'ın yönetici ortağı Tuğra Gönden, İstanbul Finans Merkezi'nin (İFM) uluslararası yatırımcıları çekmesi için Dubai'yi örnek alması gerektiğini kaydetti. İşte Gönden'in açıklamaları...

 • Ümraniye yeni çekim merkezi olacak!

  Gayiımenkul şirketlerinin son verilerine göre Ümraniye; yatırımcıların ilk adresi. Son 11 yılda değişen çehresiyle Ümraniye, inşa edilmekte olan İstanbul Finans Merkezi ve yapımı tamamlanmak üzere olan metroyla birlikte İstanbul’un merkezi hâline gelecek.

 • 'Finans Merkezi için binalar yetmez!'

  Cushman&Wakefield Yönetici Ortağı Tuğra Gönden, İstanbul Ataşehir'de planlanan İstanbul Finans Merkezi için Dubai Finans Merkezi'nin model alınması gerektiğini söyleyerek, bazı konularda düzenlemelerin şart olduğunu vurguladı!

 • Önder Halisdemir'den İFM için 4 somut teşvik önerisi!

  Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Dr. Önder Halisdemir, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi (İFM) projesi için dört somut teşvik önerisinde bulundu.

 • İstanbul Finans Merkezi projesine İngiltere'den destek!

  İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore, İstanbul Finans Merkezi (İFM) Projesi'ni desteklediklerini belirterek, iki ülkenin gücünü birleştirmesi halinde ortaya çıkacak sinerjiyle İstanbul'un önemli bir finans merkezi haline geleceğini söyledi.

 • Turgay Tanes: İFM, teşvikle Dubai'yi daha ilk aşamada geçer!

  İş GYO Genel Müdürü Tanes, "İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin (İFM) başarıya ulaşması için Hong Kong ve Dubai'deki gibi birtakım teşviklere ihtiyaç var" dedi.

 • Önder Halisdemir: İFM ile İstanbul ve Türkiye aktör olur

  İstanbul Dünya Turizm Forumu'nda konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Önder Halisdemir, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ile, İstanbul ve Türkiye'yi uluslararası aktör haline getirmeyi amaçladıklarını belirtti.

 • John Nelson: İstanbul'un finans merkezi olma şansı var!

  Lloyd’s Başkanı John Nelson, İstanbul’un üstün bir bölgesel merkez ve küresel çapta etkili bir finans merkezi olma şansının olduğunu ancak bunun gerçeğe dönüşebilmesi için de piyasalarının uluslararası bir yapı kazanmasının şart olduğunu dile getirdi.