Diğer Sonuçlar
 • Academic Life Evleri'nden daire alana araba hediye!

  Türkiye’de son bir yıldır piyasadaki dalgalanmalara ticari hareketliliğinin öncelikle inşaat sektöründe düşük karlarla satış yapabildiği bir dönemde, döneme inat, müşterilerine dudak uçuklatan bir kampanya sunuyor.

 • Kocaeli Başiskele bölgesi konut sektöründe yoğun talep görüyor!

  Konut sektörünün gözde ilçelerinden biri olan Başiskele son günlerde yoğun talep görüyor. Bu nedenle de inşaat firmaları gözlerini bu bölgeye çevirdi.

 • İnşaat sektöründe net-brüt farkını yüzde 25'i geçmemeli!

  Seba İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Keçeli,Türk inşaat sektöründe son 10 yılın en büyük ayıbının net-brüt farkı olduğunu söylüyor. Keçeli, bu farkı abartıp yüzde 50'lere kadar ulaştıran şirketler olduğunu ifade ediyor.

 • Antalya'nın üç büyük merkezinde inşaat sektörü düşüş yaşıyor!

  Göçün de etkisiyle son 10 yılda büyük bir ivme yakalayan inşaat sektöründe, yıllar sonra ilk kez büyümede ibre eksiye döndü. Bu düşüş ferdi iskan rakamlarına da yansıdı.

 • Ünsal-Neşe Sert çifti evini Göç Zamanı'na kiraladı!

  Türk dizi sektöründe son yıllarda yaşanan hareketlilik, sosyetik isimlerin de yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yüksel İnşaat'ın ortağı Ünsal-Neşe Sert çifti de eklendi. Çift evini Göç Zamanı dizisine kiraladı.

 • Kahramanmaraş Türkoğlu inşaat sektörünün yeni gözdesi!

  Yatırım planlaması yapılan ve devam eden Organize Sanayi Bölgesi, Devlet Demir Yolları Lojistik Merkezi, Cezaevi Kampüsü, Hastane gibi projelerle birlikte son yıllarda inşaat sektöründe de Türkoğlu İlçesi cazibe merkezi oldu.

 • Amerika inşaat sektöründe iyileşme var!

  Fed'in "Bej Kitap" raporu, Amerikan ekonomisinin son aylarda yavaşladığını ortaya koydu. Rapor ülkedeki inşaat sektörünün genel olarak iyileştiğini ve ev fiyatlarının artmaya devam ettiğini işaret etti.

 • Ağaoğlu Maslak 1453'ün ilk ofis bloğu satışta!

  Ali Ağaoğlu, “Maçta 90’ıncı dakika kural değişiyor. Kurallar belli olmalı, vatandaş ve müteahhit yarın ne olur diye endişe etmemeli. Son dönemde yapılan değişikler nedeniyle inşaat sektöründe ciddi sıkıntı yaşayan şirketler olacak” dedi.

 • Çin'in inşaat sektöründe frene basma eğilimi var!

  Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya "Çin'de 2016 yılının son çeyreğinde bir hareketlenme beklemiyoruz, inşaat sektöründe frene basma eğilimi devam ediyor ama bir taraftan da doğaltaş stokları bitiyor." dedi.

 • Şanlıurfa'da Yavuz İnşaat'a yoğun ilgi!

  Yaklaşık 45 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve özellikle son yıllarda yaptığı prestijli konutlarla birçok vatandaşı ev sahibi yapan Yavuz İnşaat, İnşaat, Mobilya ve Dekorasyon Fuarına katılan ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.