Diğer Sonuçlar
 • Konut fiyatlarına 2015'te zam mı geliyor?

  İNŞAAT sektörü büyüyor, inşaat sektöründekiler ise işlerin kötü olduğundan dert yanıyor. Ne tarafımıza baksak inşaat ile karşılaşıyoruz. Büyükşehirlerde boş alan kalmadı diyebiliriz...

 • Konut satın almak isteyene devletten yüzde 15 destek geliyor!

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Müteahhitler Birliği koordinatörlüğünde düzenlenen İnşaat Sektörü Zirvesi’ne katıldı. Davutoğlu konut sahibi olmak isteyenlere devletin yüzde 15 katkıda bulunacağını söyledi..

 • Batman'da inşaat sektörü durma noktasında!

  Kent imar planından birinci derecede sorumlu kurum her ne kadar Belediye görünüyorsa da kentin gelişimine yön verecek bütün imar alanlarının yetkisi İl Özel İdaresi Ve Çevre Şehircilik Bakan Ilgındadır.

 • Mimar Merve Kaya: Gayrimenkul sektörü ekolojiyi gözetmeli!

  ÇEDBİK Kongresi'ne İzka İnşaat adına İş Geliştirme Koordinatörü Yüksek Mimar ve Şehir Plancısı Merve Kaya katıldı. Kaya, ekolojik sorunların her geçen gün arttığını, dolayısıyla enerji ve çevre konularındaki duyarlılığın da artması gerektiğini vurguladı.

 • Talat Özyürek: İnşaat sektörü ekonominin lokomotifidir!

  Adana iş, spor ve siyaset dünyasının renkli simalarından Talat Özyürek'in Adana Medya Gazetesi'ne verdiği röportajda inşaat sektörünün ekonominin lokomotifi olduğunu söyledi. İşte o röportaj...

 • İnşaat sektörü Türkiye'de sürükleyici bir rol oynuyor!

  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye ekonomide ne kadar güçlü olursa istikrarın da o kadar güçlü olacağını belirterek, “En başta yoğunlaşmamız gereken alan ekonomidir” dedi.

 • Kocaeli Seyrek'te inşaat sektörü ne durumda?

  Milyonlarca liralık gayrimenkul yatırımlarının devam ettiği Seyrek’te Gediz Üniversitesi’nin kapatılması en çok inşaat sektörünü etkiledi. Gayrimenkule yatırımı yapan ve projelere başlayan müteahhitler üniversitenin devlete geçmesi ve öğrenci yerleşkesi olarak kalmasını istiyor.

 • Mardin'de inşaat sektörü ne durumda?

  Mardin’de ve bölgede yaşanan olaylar insanlarda tedirginlik yaratırken, ‘İnşaat’ sektörüde yaşanan olaylardan olumsuz yönde etkilendi.

 • Kocaeli Kartepe'de inşaat sektörü için 2 imarlı yol açıldı!

  Kocaeli Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Acısu ve İbrikdere Mahallelerinde 2 yeni imar yolunu daha açarak bölgede inşaat yapacak vatandaşlara kolaylık sağladı.

 • Kırşehir’de inşaat sektörü ne durumda?

  Kırşehir’de inşaat sektöründe son yıllarda yaşanan parlak dönem piyasalardaki durgunluk sonucu zor günler yaşamaya başladı.