Diğer Sonuçlar
 • Inİstanbul Lokal Topkapı'da satışlar başladı! 320 bin TL'ye!

  Nef ve İş GYO'nun ortaklığındaki Inİstanbul Topkapı projesinin ikinci etabı Inİstanbul Lokal'de ön satış başladı. Inİstanbul Lokal Topkapı'da daire fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriliyor.

 • Inİstanbul Lokal Topkapı satılık daire fiyatları!

  Inistanbul Topkapı projesinin ikinci etabı olan Inİstanbul Lokal, Nef ve İş GYO tarafından Eski Şişecam arazisi üzerinde hayata geçiriliyor. İşte Inİstanbul Lokal Topkapı satılık daire fiyatları...

 • Inistanbul Lokal Topkapı teslim tarihi!

  Eski Şişecam arazisi üzerinde hayata geçirilen ve Inistanbul Topkapı projesinin ikinci etabı olan Inİstanbul Lokal Topkapı'da ön satış başladı. Peki Inistanbul Lokal Topkapı teslim tarihi ne zaman?

 • İnistanbul Lokal'de 1575 daire satıldı!

  İş GYO ve Nef’in işbirliği ile İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinden Topkapı’da hayat bulan İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal projelerinde 1870 dairenin 1575’i satıldı.

 • Inİstanbul Lokal Davutpaşa ödeme planı!

  Inİstanbul Lokal Davutpaşa ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. İş GYO ve Nef imzası ile hayata geçirilen projede teslimlerin 2018 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.

 • Inİstanbul Lokal güncel fiyat listesi!

  Inİstanbul Lokal Residence'de daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklı alternatifte tasarlandı. Proje eski Topkapı Şişecam Fabrikası arsası üzerinde yükseliyor. İşte Inİstanbul Lokal güncel fiyat listesi...

 • Topkapı İnistanbul projesine Teknovinç imzası!

  Kentsel dönüşüm projesi olarak Topkapı Davutpaşa’da inşa edilen ve İş GYO ile Nef’in ortak projesi olan İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal, toplamda 8 adet Potain marka kule vinç ile yükseliyor.

 • İnistanbul Hayat'ın tanıtım toplantısı 27 Nisan'da!

  İş GYO ve Nef birlikteliğinin ilk iki projesi İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından 3. proje İnistanbul Hayat satışa sunuluyor. İnistanbul Hayat’ın tanıtım toplantısı 27 Nisan Çarşamba günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

 • İnistanbul Hayat yakında satışta!

  Yoğun ilgi gören İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından İnistanbul Hayat da yakında satışa çıkıyor. Ön talep döneminde çok kısa sürede 3000’e yakın talep alan İnistanbul Hayat’a ilgi şimdiden yoğun.

 • İnistanbul Hayat'a 3 bin ön talep geldi!

  Yoğun ilgi gören İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından İnistanbul Hayat da satışa çıktı. Ön talep döneminde çok kısa sürede 3 bine yakın talep alan İnistanbul Hayat’a ilgi şimdiden yoğun.