Diğer Sonuçlar
 • 18 soruda Topkapı Inİstanbul Lokal projesi!

  Nef ve İş GYO'nun ortaklığıyla hayata geçirilen projede yüzde 1 peşinatla ödemeler yapılıyor. İşte 18 soruda Topkapı Inİstanbul Lokal projesi...

 • Inİstanbul Lokal satış fiyatları!

  Yüzde 1 peşinatla ödeme sağlanan Inİstanbul Lokal projesi Nef ve İş GYO 'nun ortaklığıyla inşa ediliyor. Inİstanbul Lokal satış fiyatları 320 bin TL 'den başlangıç gösteriyor.

 • İnistanbul Lokal Topkapı 6 ay önce satışta!

  İş GYO ve Nef birlikteliğinin ilk projesi İnistanbul Gala’ya gösterilen yoğun ilgi üzerine, İnistanbul Lokal’in lansmanı öne alındı. Ön talep döneminde 7.186 kişinin talepte bulunduğu İnistanbul Lokal’de fiyatlar 345.000 TL’den başlıyor.

 • İnistanbul Lokal Evleri'nde fiyatlar 345 bin TL'den başlıyor!

  İş GYO ve Nef işbirliğinin ilk projesi İnistanbul Gala’ya yoğun talep gelince, İnistanbul Lokal’in lansmanı öne alındı. 7.186 kişinin ön talepte bulunduğu projede fiyatlar 345 bin TL’den başlıyor.

 • İnistanbul Lokal'de satışlar 6 ay öne çekildi!

  İş GYO ve NEF'in Topkapı'daki projesi İnistanbul Gala'daki hızlı satışın ardından Lokal adlı etap 6 ay erken satışa çıktı. İki projede bugüne kadar toplam 1.211 adet konut satışından 515 milyon lira ciro elde edildi.

 • Topkapı Inistanbul Lokal projesi nerede?

  İş GYO ve NEF ortaklığında hayata geçirilen Inistanbul Topkapı projesinin ilk etabı Inistanbul Gala'da satışlar tamamlandı. 2. etabı Inistanbul Lokal projesinde satışlar planlanandan 6 ay önce başladı.

 • İnistanbul Lokal'in lansmanı öne alındı!

  İş GYO ve Nef'in ilk projesi olan İnistanbul Gala'ya gösterilen yoğun ilgi üzerine, İnistanbul Lokal'in lansmanı öne alındı. Turgay Tanes, konut alıcılarını bekletmemek için Lokal'i planlanan tarihten altı ay kadar önce satışa sunduklarını söylüyor.

 • Inİstanbul Lokal projesinde teslimler Mart 2018'de!

  Fiyatların 345 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede İş GYO Nef imzası bulunuyor. Inİstanbul Lokal projesi konum olarak İstanbul Avrupa Yakası Topkapı'da inşa ediliyor.

 • Topkapı İnistanbul projesine Teknovinç imzası!

  Kentsel dönüşüm projesi olarak Topkapı Davutpaşa’da inşa edilen ve İş GYO ile Nef’in ortak projesi olan İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal, toplamda 8 adet Potain marka kule vinç ile yükseliyor.

 • İnistanbul Hayat'ın tanıtım toplantısı 27 Nisan'da!

  İş GYO ve Nef birlikteliğinin ilk iki projesi İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından 3. proje İnistanbul Hayat satışa sunuluyor. İnistanbul Hayat’ın tanıtım toplantısı 27 Nisan Çarşamba günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.