Diğer Sonuçlar
 • İnegöl Belediyesi'nde imar danışma hizmeti başladı!

  İnegöl Belediyesi'nin prosedürleri en aza indirmek ve iş işleyişini hızlandırmak amacıyla yaptığı yeniliklere bir yenisi daha eklendi. Ek Hizmet Binasında İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'ne bağlı Danışma Noktasının hizmet vermeye başladı.

 • İnegöl Belediyesi Mahmudiye'ye otopark inşa ediyor!

  Bursa’nın İnegöl Belediyesi, Mahmudiye Mahallesi'ne 47 araçlık otopark ve koruluk yapıyor. Adil Kansu, “Yaşanabilir bir İnegöl hedefiyle çıktığımız bu yolda otopark alanları, yeşil alanlar, dinlenme alanları, çocuk parkları yapıyoruz." dedi.

 • İnegöl’de ahırlar kaldırıldı!

  Bursa İnegöl'de yerleşim yerleri arasında at besleyenler tarafından yapılan ahırlar, mahalle sakinlerinden gelen şikâyetler üzerine İnegöl Belediyesi ekipleri tarafından kaldırıldı. Mahalle temiz bir görünüme kavuştu.

 • Bursa Beylik Han, İnegöl Çarşısı'na değer katacak!

  Bursa'nın İnegöl ilçesinde, 20 Ekim 2013 tarihinde çıkan yangında büyük zarar gören Beylik Han’ın restorasyonu sürüyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilen tarihi Beylik Han’ın duvarları yükselmeye başladı.

 • Bursa İnegöl’de tehlikeli binalar yıkılıyor!

  İnegöl Belediyesi tehlike arz eden ve atıl vaziyette bulunan binaları kamulaştırarak bir bir yıkıyor. İnegöl Belediyesi, vatandaşların yaşanabilir bir şehirde olma olgusunu hissetmelerini sağlamak için birçok çalışmayı hayata geçiriyor.

 • İnegöl'e kapalı pazar alanı inşa ediliyor!

  Altyapıdan ulaşıma, spordan tarihi ve kültürel mirasa kadar her alanda merkeze yeni bağlanan ilçelerde de yatırım atağına kalkan Bursa Büyükşehir Belediyesi, İnegöl ilçesine modern bir pazar alanı kazandırıyor.

 • Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden İnegöl'e modern pazar alanı!

  Geçen yılın son günlerinde yoğun kar yağışı nedeniyle çatısı çöken İnegöl Kapalı Pazar Alanı’nın (MERPA) yerine Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan, tonoz çatı uygulamaları ve estetik mimarisiyle dikkat çeken projede inşaat hızla ilerliyor.

 • İnegöl Belediye Meclisi'nde imar konuşuldu!

  İnegöl Belediyesi'nin Mart ayı olağan Meclis toplantısında gündeme gelen mahallelerin sınır değişiklikleri ve cadde, sokak isimlerindeki değişiklikler oy birliği ile kabul edildi.

 • Bursa'da yol yapımı tamamlandı!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından, 5 mahalleyi birbirine bağlayan ve İnegöl Sanayi Bölgesi'nden çıkan ağır tonajlı araçların transit geçişine imkan tanıyan bölünmüş yol yapımı tamamlanma aşamasına geldi.

 • Bursa Yenişehir'e bölünmüş yol!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve 5 köyü birbirine bağlamasının yanında İnegöl Sanayi Bölgesi’nden çıkan ağır tonajlı araçların transit geçişine imkan tanıyan bölünmüş yol tamamlanma aşamasına geldi.