Diğer Sonuçlar
 • Adana'da 2016'da hangi yatırımlar yapılacak?

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Geliştirdiğimiz projeler ve yaptığımız çalışmalar ile Adana’yı geçmişte olduğu gibi bugün de Türkiye’nin lokomotif şehirlerinden birisi haline getirmeyi hedefliyoruz" dedi

 • Ceyhan-Sarımazı Yolu bu yaz açılıyor!

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü yapımı devam eden ve ekonomik açıdan stratejik öneme sahip Ceyhan-Sarımazı yolunda incelemelerde bulundu, Ceyhan-Sarımazı yolu, bu yaz hizmete açılacak.

 • Adana Feke'de hizmet binası ve kapalı semt pazarı açıldı!

  Belediye Ek Hizmet Binası ve Kapalı Semt Pazarı'nın açılışlarını yapmak üzere Feke'ye giden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü esnafla ve halkla bir araya geldi, sohbet etti, sorun dinledi.

 • Adana’ya ikinci katı atık tesisi!

  Adana Büyükşehir Belediyesi olarak ikinci bir katı atık tesisi hazırlığında olduklarını kaydeden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Vatandaşın göz hizasından uzak, ormanlar arasında bir vadi istiyoruz" dedi

 • Hüseyin Sözlü'den Adanalı müteahhitlere yatırım çağrısı!

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Yapı Müteahhitleri Derneği’nin (AYAMDER), geleneksel kahvaltılı toplantısına konuk oldu. Sözlü, müteahhitleri Denizli ve Mithatpaşa mahallelerine yönelmeye davet etti.

 • Hüseyin Sözlü: Binalar değil şehirler yenilenmeli!

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Mimarlar Odası Adana Şubesi’nin genel kuruluna katıldı ve gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm çalışmalarında mimarlarla birlikte kolektif çaba gösterme çağrısında bulundu.

 • Hüseyin Sözlü'ye kentsel dönüşüm desteği!

  Eski yerleşim bölgelerinde yenileme yapılmasının uygun olduğunu dile getirmeyi sürdüren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana’da kentsel dönüşümü, kent yararına olacak şekilde gerçekleştirme kararlılığından ödün vermiyor.

 • Hüseyin Sözlü’den Adana’ya 3. üniversite için güçbirliği çağrısı!

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana’ya bir üniversite daha kazandırılması için kent dinamiklerinin, siyasi ayrım gözetmeden, işbirliği yapmasının çok önemli olduğunu açıkladı.

 • Hüseyin Sözlü kentsel dönüşümde iddialı!

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Kentsel dönüşüme önem veriyor. Çok da iyi yapıyor... Önem vermek de zorunda çünkü Adananın başka çıkış yolu yok .Kentsel dönüşümü çok da geniş kapsamlı oluşturmak zorunda. Neden mi ?...

 • Adana'nın geleceği için mimarların düşüncelerine ihtiyaç var!

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Mimarlar Odası Adana Şubesi'nin genel kuruluna katıldı ve modern bir Adana oluşturma yolunda gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm çalışmalarında mimarlarla birlikte kolektif çaba gösterme çağrısında bulundu.