Diğer Sonuçlar
 • Hüseyin Ekmen: TOKİ satışlarıyla hiçbir şekilde alakamız yoktur!

  Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, yapımı devam eden ve bin 472 emeklinin ev sahibi olacağı TOKİ konutlarının satışlarıyla ilgili açıklama yaparak, TOKİ satışlarında derneklerinin ilgisinin olmadığını söyledi.

 • Batman Üniversitesi yolu üzerindeki 1472 konutta eksiler gideriliyor!

  Batman Üniversitesi Batı Raman kampüs yolu üzerinde yapımı tamamlanan 1472 konutta eksikler gideriliyor.Geçen yıl kuraları çekilen konutların Mayıs’ın sonuna kadar hak sahiplerine verileceğini belirten Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Ekmen şöyle dedi;

 • TOKİ yeni konut projelerine Batman'da başlayacak!

  TOKİ yetkilileri ile yaptıkları görüşmelerinin olumlu geçtiğini belirten Hüseyin Ekmen: “Batman’a kısa vadede 3000, uzun vadede ise 8000 konut planlanıyor. TOKİ yeni projelerine pilot İl seçtiği Batman’dan başlıyor” dedi.

 • Batman'daki konut projelerine Mehmet Ergün Turan'dan destek!

  Bin 700 konutluk TOKİ konutlarını üyelerine kazandıran Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, yeni toplu konut projesi için TOKİ Başkanı M. Ergün Turan ile Ankara'da görüştü.

 • Batman Kuyubaşı TOKİ'ye 400 ek konut yapılacak!

  Kuyubaşı TOKİ Emekliler Derneği’ne ilave edilen 400 konutun yapımı sürüyor.Hüseyin Ekmen, petrol kuyu sahalarına komşu olan 400 ek konutun yapımında herhangi bir aksamanın söz konusu olmadığını belirtti.

 • Kuyubaşı TOKİ'ye ev sahipleri Mayıs ayında taşınacak!

  2014’ün Mayıs ayında temeli atılan 1472 konutun altyapı-park ve bahçe düzenleme çalışmaları tamamlandı. Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Ekmen, ev sahiplerinin Mayıs’ta konutlarına taşınabileceğini söyledi.

 • Batman'daki 1472 konutlarının satış şartnamesi hakkında uyarı yapıldı!

  Batman Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Ekmen, önümüzdeki ayın sonunda 1472 konutun anahtar tesliminin yapılacağına dikkat çekti ve ekledi; “Konutların satış şartnamesinde devir yasağı var. Kimse adına olan konutu devredemez.” dedi.

 • Batman 1472 Konutları 132 milyon 948 bin TL'ye mal oldu!

  2 Yılda yapımı tamamlanan Emekli TOKİ 132 Milyon 948 Bin TL’ye mal olduğunu belirten Dernek Başkanı Hüseyin Ekmen: “Konutların ödemeleri, 15 ve 20 yıl sürede yapılacak” dedi.

 • Batman 1472 konutlarında sona doğru gelindi!

  TOKİ Batman Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Ekmen, üyelerle sık sık bir araya geldiklerine dikkat çekti ve ekledi; “Üyelerimiz yakında hiçbir sorunla karşılaşmadan konutlarına kavuşacak.”

 • Batman'a TOKİ Konutları talebi!

  Batman Emekliler Derneği Şube Başkanı Hüseyin Ekmen emekliler TOKİ ile ilgili bilgi verdi. Ekmen, ''Toplu konutların talebi illerde Valilik, İlçelerde Kaymakamlık ve Belediyeler tarafından talep edilmesi gerekmektedir'' dedi.