Diğer Sonuçlar
 • İskenderun'a teleferik yapılması planlanıyor!

  Hatay Büyükşehir Belediyesi, İskenderun ilçesinde teleferik yapımı tasarlıyor. Açıklama, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'tan geldi.

 • Hatay'da 1/5000 ölçekli imar planı çalışmaları başladı!

  Hatay Büyükşehir Belediyesi 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı çalışmalarına başlandığını duyurdu Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, imar planının hazırlanması için çalışmalara başlandığını duyurdu.

 • Hatay nazım imar planı tamam!

  Hatay Büyükşehir Belediyesi 1/5000 ölçekli Nazını İmar Planı çalışmalarına başlandığını duyurdu. Halay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Lütfi Savaş, İmar Planının hazırlanması için çalışmalara başlandığını duyurdu.

 • Hatay Antakya'nın altyapısı yenileniyor!

  Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), merkez ilçe Antakya’da eski olmasından dolayı sık sık arızalanan ve su kesintilerine sebep olan isale hatlarında yenileme çalışmalarının devam ettiğini duyurdu.

 • Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi yarın toplanıyor!

  Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13. Maddesi gereğince yarın saat 14.00’te HBB Meclis Salonunda toplanarak Ocak ayı olağan toplantısını gerçekleştirecek.

 • Hatay Altınözü'nün altyapısı yenileniyor!

  Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Altınözü ilçesine bağlı Kozkalesi Mahallesi’nde kanalizasyon hattı döşeyerek altyapı eksikliğinin giderilmesi için çalışmaların devam ettiğini duyurdu.

 • Hatay Yayladağı'nda sosyal marketler zincirinin 11.halkasını açıldı!

  Hatay Büyükşehir Belediyesi, düne kadar 10 ilçede faaliyete geçirdiği Sosyal Marketler zincirinin 11.halkasını Yayladağı ilçesinde de oluşturdu ve hizmete açtı.

 • Adliye-Arsuz Katlı Kavşak Projesi'nin yüzde 85'i tamamlandı!

  Kısa zaman önce temeli atılması sonrasında büyük bir hızla inşasına başlanan Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin bugüne kadarki en yüksek maliyete ve en geniş kapsama sahip olan Adliye-Arsuz Katlı Kavşak Projesi yüzde 85 oranında tamamlandı.

 • Hatay Erzin Atıksu Arıtma Tesisi'nin yer teslimi yapıldı!

  Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kanalizasyon şebekesi tamamlanan Erzin'in içmesuyu ile birlikte en büyük eksiği olan Erzinlilerin beklediği Atıksu Arıtma Tesisinin yer tesliminin yapıldığını bildirdi.

 • Hatay Altınçay mahallesine yeni köprü!

  Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, il genelindeki köprü yapım hizmetleri kapsamında Antakya İlçesine bağlı Altınçay Mahallesi’ne yeni bir köprü kazandırmak için hızlı bir çalışma başlattı.