Diğer Sonuçlar
 • Bayraklı Belediyesi, ilçedeki kütüphane sayısını 13’e çıkardı!

  Doğançay Mahallesi’nde 13. kütüphanenin açılışını gerçekleştiren Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, çocuklara kitap dağıtıp, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Karabağ, “Her mahalleye bir kütüphane hedefimiz var” dedi.

 • Hasan Karabağ: İzmir Kent merkezini değiştirelim!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun yeni dönemde aday olmasını değerlendirerek "Gördüğüm kadarıyla İzmirliler değişim istiyor" dedi.

 • Hasan Karabağ, Bayraklı'daki dönüşümü anlattı!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ilçedeki kentsel dönüşüm çalışmalarını ve projeleri anlattı. Hasan Karabağ, "İki bölgemiz de Meclis'ten geçti. Eğer hızlı hareket edersek Avrupa kenti oluruz" diye konuştu.

 • Bayraklı'da kentsel dönüşüm kendiliğinden olacak!

  BAYRAKLI Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bayraklı, İzmir'in yükselen değeri oldu. Bu dönem kentsel dönüşümün kendiliğinden gerçekleşmesi için imar plan revizyonları yapıyoruz. Bu tamamlandığında ilçemizde dönüşüm başlayacak" dedi.

 • Hasan Karabağ'dan Bayraklı'ya 7 müjde!

  Bayraklı'ya milyonlarca liralık yatırım yaptıklarını ve yatırımları sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Cemevinden müzeye kadar 7 projemiz bu yıl hayata geçecek" dedi .

 • Bayraklı'da kentsel dönüşüm süreci resmen başladı!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bu iki mahallemizin bazı noktalarında yüksekliği maksimum 10 kata kadar çıkardık. Bayraklı'da dönüşüm kendiliğinden olacak" dedi.

 • İzmir Bayraklı'da kentsel dönüşüm çalışmaları hızlandı!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bayraklı'da dönüşüm kendiliğinden olacak" dedi. Bayraklı Belediyesi, ilçedeki kentsel dönüşümün kendiliğinden gerçekleşmesi ve vatandaşların müteahhitlerle kolayca anlaşabilmesi için çalışmalarını hızlandırdı.

 • İzmir Osmangazi'ye imar müjdesi!

  İzmir Bayraklı Belediyesi, Osmangazi Mahallesi'nde 4 bin 332 metrekare alana yapılan kapalı pazar yerini muhteşem bir açılışla hizmete soktu. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Osmangazi’de oturan vatandaşlara imar müjdesi verdi.

 • Bayraklı dönüşümünde vatandaş müteahhitle anlaşacak!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, bu iki mahallede dönüşümün kendiliğinden gerçekleşeceğini, vatandaşın müteahhitle anlaşacağını belirtti.

 • Hasan Karabağ: Bayraklı'da dönüşüm kendiliğinden olacak!

  Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ, "Bayraklı'da dönüşüm kendiliğinden olacak" diyor. Bayraklı Belediyesi, ilçedeki kentsel dönüşümün kendiliğinden gerçekleşmesi ve vatandaşın müteahhiderle kolayca anlaşabilmesi için çalışmalarını hızlandırdı.