Diğer Sonuçlar
 • Bayraklı Belediyesi, ilçedeki kütüphane sayısını 13’e çıkardı!

  Doğançay Mahallesi’nde 13. kütüphanenin açılışını gerçekleştiren Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, çocuklara kitap dağıtıp, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Karabağ, “Her mahalleye bir kütüphane hedefimiz var” dedi.

 • Hasan Karabağ: İzmir Kent merkezini değiştirelim!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun yeni dönemde aday olmasını değerlendirerek "Gördüğüm kadarıyla İzmirliler değişim istiyor" dedi.

 • Hasan Karabağ, Bayraklı'daki dönüşümü anlattı!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ilçedeki kentsel dönüşüm çalışmalarını ve projeleri anlattı. Hasan Karabağ, "İki bölgemiz de Meclis'ten geçti. Eğer hızlı hareket edersek Avrupa kenti oluruz" diye konuştu.

 • Bayraklı'da kentsel dönüşüm kendiliğinden olacak!

  BAYRAKLI Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bayraklı, İzmir'in yükselen değeri oldu. Bu dönem kentsel dönüşümün kendiliğinden gerçekleşmesi için imar plan revizyonları yapıyoruz. Bu tamamlandığında ilçemizde dönüşüm başlayacak" dedi.

 • Hasan Karabağ'dan Bayraklı'ya 7 müjde!

  Bayraklı'ya milyonlarca liralık yatırım yaptıklarını ve yatırımları sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Cemevinden müzeye kadar 7 projemiz bu yıl hayata geçecek" dedi .

 • Bayraklı'da kentsel dönüşüm süreci resmen başladı!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bu iki mahallemizin bazı noktalarında yüksekliği maksimum 10 kata kadar çıkardık. Bayraklı'da dönüşüm kendiliğinden olacak" dedi.

 • İzmir gecekondudan kurtulmalı!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bayraklı'nın artık marka kent olduğunu belirterek, “Belediyecilikle partimin büyütülmesini aynı düşünen bir insanım. Bayrak, cumhuriyet ve Atatürk vurgusunu her yerde yaptık. Bunu söylerken belediyeciliği insanlara eşit dağıttık. " dedi

 • Bayraklı Tepekule Mahallesi için cemevi müjdesi!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Muharrem ayı nedeniyle Bayraklı Belediyesi Kültür Merkezi ve Cemevi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 • Bayraklı’da gündem kentsel dönüşüm!

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, hafta sonu muhtarlarla bir buluştu. Muhtarlar, Bayraklı’nın en önemli sorununun kentsel dönüşüm olduğunu açıkladılar. 

 • İzmir'in kentsel dönüşüm sorunu çözülmeli!

  Türkiye'nin ilk belediye Deprem Etüt Merkezi, Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) işbirliğinde ilk acil kurtarma telsiz ekibi gibi örnek projeleri hayata geçiren Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir'in kentsel dönüşüm meselesini hızla çözmesi gerektiğini söyledi.