Diğer Sonuçlar
 • Hasan Akgün İstanbul Mobilya Fuarı'nı gezdi!

  Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, TÜYAP Büyükçekmece Kongre ve Fuar Merkezi'nde gerçekleşen İstanbul Mobilya Fuarı'nı gezdi, İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) 12 Ocak Salı günü kapılarını açtı.

 • Büyükçekmece'de Romanlar'a 3 katlı 2+1 daireler yapılacak!

  Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, "Roman vatandaşlarımızı mağdur etmeden yaşam koşulları ve kültürleri göz önünde bulundurularak onlar için 3 katlı 2+1 daireler inşa edip kendilerine teslim edeceğiz. " dedi.

 • Büyükçekmece'deki okullar onarılıyor!

  Okulların tatile girmesiyle birlikte Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilk olarak Dr. Sadık Ahmet ve Dr. Hasan Akgün ilköğretim okullarında çalışmalara başladı.

 • Büyükçekmece - Mudanya feribot seferleri başlıyor!

  Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün büyük önem verdiği Büyükçekmece - Mudanya arasında düzenlenecek olan feribot seferleri önümüzdeki aylarda karşılıklı olarak başlayacak.

 • Marmara Belediyeler Birliği Başkanlar Zirvesi'nde dönüşüm konuşuldu!

  İzmir Balçova'da düzenlenen Marmara Belediyeler Birliği Başkanlar Zirvesi'ne katılan Büyükçekmece Belediye Başkanı ve Marmara Belediyeler Birliği Encümen Üyesi Dr. Hasan Akgün, zirve hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 • Büyükçekmece Belediye Meclisi toplandı!

  Büyükçekmece Belediye Meclisi Mart Ayı Oturumunu gerçekleştirdi. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün başkanlığında gerçekleşen meclis oturumunda gündemdeki 10 madde ve 2 ek gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

 • Büyükçekmece kentleşmede Avrupalı gibi davrandı!

  Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün yaptığı açıklamada Büyükçekmece'de kaçak yapılaşmaya asla izin vermediklerini, kentleşmede Avrupa kriterlerinin göz önünde bulundurulduğunu belirtti

 • Hamle Medya İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

  Hamle Medya İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hasan Ayka ve Levent Akgün ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 14 Mart'ta Ümraniye, Hekimbaşı Mahallesi, Küçüksu Caddesi'nde kuruldu.

 • Büyükçekmece'ye yeni belediye sarayı inşa edilecek!

  Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yeni bir belediye sarayı yapacaklarını söyledi. Belediye sarayını Büyükçekmece halkının yeni evi olarak yorumlayan Başkan Akgün, "İnşaatta son aşamaya gelindi'' dedi.

 • Güzelce'ye iki yeni tesis!

  Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Güzelce'de yapımı devam eden Güzelce Mahallesi Pazar Yeri ve Sosyal Tesis inşaatını denetledi. Başkan Akgün, çalışmalar tamamlandığı zaman Güzelce halkının modern bir tesise kavuşacağını söyledi.