Diğer Sonuçlar
 • Emlak sektörü 2015 yılında yüzde 10-12 büyüyecek!

  Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, 2015'de gayrimenkulün parlamaya devam edeceğini belirterek, "2015'te gayrimenkulün nabzı ağırlıklı olarak yine İstanbul'da atacak" dedi...

 • Projesi olmayan yabancının arsa alması zorlaşacak!

  2014'te geçen yıla oranla yüzde 70'e yakın artışın yaşandığı yabancıya emlak satışında rekor seviyeye ulaşıldı. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, proje üretme zorunluluğu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 • Arsa yatırımlarında nelere dikkat edilmeli?

  Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, yatırım denince akla gelen gayrimenkul aracının arazi ve arsa yatırımları olduğunu belirtiyor ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini şöyle sıralıyor:

 • Çanakkale Boğaz Köprüsü arsa fiyatları arttırdı!

  Köprünün netleşen güzergahından sonra Gelibolu ve Lapseki’deki arazi fiyatları 3 katına çıktı. Köylüler ise gelişimi kaçırmamak adına beklemede…Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun Gelibolu ve Lapseki’nin şu anda ikinci baharını yaşadığını belirtti.

 • Hakan Erilkun: Son 6 ayda yüzde 35'lere yakın kira artışı yaşandı!

  İki seçim, jeopolitik riskler ve küresel endişelere rağmen konut sektörü geçen yılı rekorla kapattı. Satışların 1.2 milyonu aşmasının yanı sıra kiralar da tavan yaptı. Merkezde 6 ayda yüzde 35 artış yaşandı

 • Kabataş'ta satılık ofis fiyatları 1 milyon TL'yi buluyor!

  Hakan Erilkun, “Kabataş ve Fındıklı bölgesinde 100 metrekare bir manzaralı ofisin kiralık fiyatı 3 bin TL – 3 bin 500 TL civarında. Satılıklarda fiyat 650 bin TL – 1 milyon TL aralığında seyrediyor." dedi.

 • Kayaşehir ve Bahçekent'te konut alımları arttı!

  İstanbul'da konut talebi artıyor. Bu anlamda en çok tercih edilen yerlerden biri Başakşehir. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, "Konut alımında iki bölge var. Bu bölgeler Başakşehir'de bulunuyor.

 • Suriyelilere vatandaşlık verilmesi sektörü hareketlendirir!

  Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun konuya çok daha farklı bir açıdan yaklaşarak, yapılacak yeni yasal düzenlemelerle mülteci akınının da emlak sektöründe itici bir güç yaratacağını, ekonomiyi yukarı çekeceğini söyledi.

 • Konuttaki KDV indirimi yatırımcıya avantaj sağlayacak!

  Konutta KDV indiriminin emlak sektörüne hem proje üreticileri hem de yatırımcılar açısından büyük bir teşvik olacağını belirten Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun "Konuttaki KDV indirimi, hem üretici firmaların yükünü hafifletecek hem de yatırımcılara fiyat avantajı olarak geri dönecektir" dedi.

 • Tapu intikalinde Torba Yasa fırsatı!

  Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, intikal işlemlerinin zamanında yapılmamasının hem ekonomiye hem de vatandaşa büyük zarar verdiğini belirtti.