Diğer Sonuçlar
 • Üniversiteler emlak sektörüne liderler yetiştiriyor!

  Üniversiteler ekonominin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul alanında önemli bir eksikliği gidermek için birbirleriyle yarışıyor. Katılımcılara kentsel dönüşüm uzmanı sertifikası vererek sektördeki eğitimli insan kaynağına katkı sağlıyor.

 • Gayrimenkulde rant vergisi arsa fiyatlarını artırır!

  Gayrimenkul sektörü temsilcileri, hükümetin eylem planında yer alan ve bu yaz hayata geçirilmesi öngörülen gayrimenkul sertifikası ve rant vergisi konularında görüşlerini Dünya Gazetesi'ne açıkladı.

 • Gayrimenkul sertifikası dar gelirliye kazanç sağlayacak!

  Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, gayrimenkul sertifikalarının Borsa İstanbul'da işlem görmesi için çalışmaların hızlandığını açıkladı. Şimşek, bu yolla dar gelirli vatandaşların da bu imkandan faydalanmasını amaçladıklarını bildirdi.

 • Gönye Tasarım gayrimenkul projelerinde çevreci iç mekanlar yaratıyor!

  Bugüne kadar Leed ve Bream sertifikası almaya hak kazanmış Gönye Proje Tasarım kurucuları Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal, çevreci bir bakış açısını tasarımlarına entegre ederek kullanıcılara sürdürülebilir yaşam tarzları öneriyor.

 • Konut alımında yeni dönem başlıyor!

  Nurettin Canikli, konut alımlarında yeni bir dönemin başlayacağını ifade etti. Canikli, yatırım karşılığında konutun tamamını değil ama belirli metrekaresini satın alabileceği ve bunun karşılığında gayrimenkul sertifikası alacağını söyledi.

 • Yaşar Aşçıoğlu, Gayrimenkul Sertifikası'nı değerlendirdi!

  Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, Gayrimenkul Sertifikası’na ilişkin görüşlerini paylaştı. Aşçıoğlu, "Küçük yatırımcılar açısından çok verimli ve güvenilir bir yatırıma ortak olma imkânı sağlayacaktır. " dedi.

 • Ziya Yılmaz: Gayrimenkul Sertifikası'nı destekliyoruz!

  Gayrimenkul Sertifikası’na ilişkin DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın görüşlerini açıkladı. Yılmaz, "Gayrimenkul alım satımını canlandıracak, teşvik edecek bu tür enstrümanları destekliyoruz" dedi.

 • Gayrimenkul sertifikası yatırımcılar için önemli bir model olacak!

  Gayrimenkul Sertifikası’na ilişkin Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı’nın görüşünü ifade etti. Kabadayı,"Uygulamaya koyulacak olan gayrimenkul sertifikası kurumsal ve bireysel yatırımcılar için önemli bir model olacaktır. " dedi.

 • Salih Sağında, Gayrimenkul Sertifikası'nı değerlendirdi!

  Salih Sağında, Gayrimenkul Sertifikası’na ilişkin görüşlerini açıkladı. Sağında, " Sektörümüz ve ülkemiz ekonomisi için bir çok fayda sağlayacak, ayrıca tüketiciye uygun fiyat olarak geri dönecek bu tür modellerin ülkemizde de başlaması sevindirici. " dedi.

 • Gayrimenkul Sertifikası sektöre ivme kazandıracak!

  Başbakan Yardımcısı Canikli’nin yaptığı açıklamaya göre; gayrimenkul sertifikası dönemi başlıyor. Konu ile ilgili Mahir Şaşmaz ve Mustafa Baygan’ın değerlendirmelerini bilgilerinize sunarım.