Diğer Sonuçlar
 • Şua İnşaat adasında son durum ne?

  Kadıköy - Fikirtepe Kentsel Dönüşüm bölgesinde faaliyette bulunan Şua İnşaat, anlaştığı tek ada ile uzun süren imza sürecinin tamamlanmasıyla boşaltım ve yıkım işlemlerini bitirerek hafriyat çalışmalarına başladı.

 • Fikirtepe kentsel dönüşümde son durum!

  Beş yıl önce kentsel dönüşüm kapsamına alınan Fikirtepe'de çalışmalar hızlandı. 35 bin konut ve 2 bin 500 ticari alanın inşa edileceği bölgede 18 milyar dolarlık değer oluşacak. İşte bölgedeki son durum ve satıştaki projeler.

 • Gebze'de Fikirtepe'deki gibi dönüşüm yapılmalı!

  Yavuzselim ve Hürriyet Mahallesi’ndeki STK’lar, dün ortak bir açıklama yaparak, “Kentsel dönüşüme karşı değiliz, haklarımızın gasp edilmesine karşıyız. Hakkımızı kimseye yedirmeyiz” dediler.

 • Fikirtepe'deki kentsel dönüşümde esnaf mağdur mu oldu?

  İstanbul'un Kadıköy ilçesinde kentsel dönüşüm adı altında başlatılan projelerde hiçbir ilerleme kaydedilmedi. Anlaşmazlıkların görüldüğü projelerde ise en çok esnaf mağdur edildi. Bölgede yıkım sonucu azalan nüfustan dolayı birçok esnaf kepenk kapattı.

 • Emre Maraşlı: Firkirtepe'de konutta rekabet ve imar çok yüksek!

  Emre Maraşlı, Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesine neden girmediklerini açıkladı. Emre Maraşlı, “Rekabet ve imar çok yüksek… Küçücük yere 50 bin konut yapılacak…. Fikirtepe sadece konut alanı olacaksa o zaman Ataşehir niye kuruldu?" dedi.

 • Fikirtepe kentsel dönüşüm master planı onaylandı!

  Türkiye'nin pilot ve en uzun süredir karmaşık süren kentsel dönüşüm bölgesi Kadıköy - Fikirtepe bölgesini şaha kaldıracak olan ve uzun süredir İBB'nin raflarında bekleyen Fikirtepe Master Planı onaylandı.

 • İstanbul 216’nın 2. etabı satışa çıkıyor!

  Fikirtepe’de yükselen kentsel dönüşüm projesi İstanbul 216’nın 2’nci etabı satışa çıkıyor. Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın’ın ev sahipliğinde düzenlenecek basın toplantısı 29 Nisan 2016 Cuma günü düzenlenecek.

 • Kentsel dönüşüm İstanbul'da lüks konutun adresini değiştirdi!

  Kentsel dönüşüm sayesinde İstanbul'da yeni premium yaşam alanları doğuyor. Anadolu Yakası'nda Kartal, Fikirtepe, Bağdat Caddesi ve Ümraniye'de rezidans projeleri yükselirken, Üsküdar, Beykoz, Çengelköy, Riva'da villa projeleri dikkat çekiyor.

 • Fikirtepe Elite Concept teslim tarihi!

  Fikirtepe Elite Concept projesinde 785 adet konut ve 26 ticari birim yer alıyor. Şua İnşaat'ın projesi Elite Concept Evleri, kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor...

 • İstanbul 216’nın 2. etabı satışta!

  İstanbul’un kentsel dönüşüm konusundaki pilot bölgesi Fikirtepe’de Baysaş İnşaat inşaat tarafından inşa edilen İstanbul 216 projesinin 2’nci etabı satışa çıktı. Baysaş İnşaat, 2’nci etap için yüzde 25 oranında ön talep topladı.