Diğer Sonuçlar
 • Gayrimenkul sektörü için 2016 sınav yılı olacak!

  EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, 2016 yılında eylem planı ile gelmesi beklenen değişikliklerin sektörde bazı taşları oynatacağı ve gayrimenkule yatırım yapanları vergi yüklerinin artabileceğini belirtiyor.

 • EVA'nın ekonomide Aralık ayı 2015 trendleri analizi yayınlandı!

  EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık her ay yayınladığı 'Periskop Analiz' yayınının 25. sayısı yayınladı. Analizde merak edilebilecek piyasa verilerinin analizleri, istatistiki veriler ve yorumlar yer alıyor..

 • İstanbul'da markalı konut projeleri geçen yıl yüzde 23 arttı!

  EVA Gayrimenkul Değerleme’nin gerçekleştirdiği "2015 İstanbul Markalı Konut Araştırması", geçen yıla kıyasla İstanbul'da markalı konut projelerinin %23 artış kaydettiğini ortaya koyuyor. Markalı konut sayısındaki artış ise %16 olarak belirleniyor.

 • Eva Gayrimenkul Periskop'un 28. sayısını yayınladı!

  EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık'ın her üç ayda bir yayınladığı "PERISKOP" isimli yayınının 28. sayısı yayınlandı. PERISKOP' ta 2015 Ekim-Kasım-Aralık dönemine ait gayrimenkul sektörü ile ilgili haberler yer alıyor.

 • İstanbul'da markalı konutta hangi bölgeler şampiyon?

  EVA Gayrimenkul'un gerçekleştirdiği "2015 İstanbul Markalı Konut Araştırması", markalı konutta son üç yılda değeri en fazla artan üç bölgenin Kemerburgaz, Bağdat Caddesi ve Beylikdüzü-Gürpınar olduğunu ortaya koyuyor.

 • Akfen GYO anlaştığı değerleme şirketlerini açıkladı!

  Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 2016 yılı için Epos Gayrimenkul ve EVA Gayrimenkul Değerleme şirketleriyle anlaştığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte şirketten yapılan açıklama...

 • Kayseri'de konut fiyatları yüzde 50 arttı!

  EVA Gayrimenkul Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, son 2-3 yılda Kayseri'de konut fiyatlarının yüzde 50 oranında arttığını açıkladı. Yazıcı, metrekare fiyatlarının bin 500 liraya çıktığını belirtti.

 • İzmir ofis piyasasında Bayraklı-Turan-Salhane dikkat çekiyor!

  EVA Gayrimenkul'ün İzmir'de gerçekleştirdiği ofis piyasası araştırması, büyük projelerle yapısal dönüşüm içinde bulunan Bayraklı-Salhane-Turan bölgesinde karma projelerin yoğunluk kazandığını, bölgenin hızlı bir gelişim gösterdiğini ortaya koyuyor.

 • EVA'nın ekonomide Ocak 2016 trendleri analizi yayınlandı!

  EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık her ay yayınladığı 'Periskop Analiz' yayınının 26. sayısı yayınladı. Analizde merak edilebilecek piyasa verilerinin analizleri, istatistiki veriler ve yorumlar yer alıyor..

 • Konut satışları 2015'te yüzde 11 büyüdü!

  EVA Gayrimenkul Değerleme'nin her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği sektör analizine göre Türkiye genelinde konut satışları 2015 sonu itibariyle bir önceki yıla kıyasla yüzde 10,64, ipotekli konut satışlar ise yüzde 11,47 artış gösterdi.