Esenler Kentsel Dönüşüm Alanı 2.Etap değerleme raporu
Diğer Sonuçlar
 • Çamlıca Camii etrafında kentsel dönüşüm başlıyor!

  TOKİ Başkanı Ömer Bulut, "İstanbul Gaziosmanpaşa, Esenler ve Cumhurbaşkanımızın talimatı doğrultusunda, Çamlıca Camii etrafının düzenlenmesi amacıyla etrafıyla ilgili kentsel dönüşüm ihale aşamasına getireceğiz" dedi...

 • Esenler'de kentsel dönüşüm başlıyor!

  Esenler Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etap 1. Bölge ihalesi 25 Şubat 2019 günü düzenlenecek. Proje kapsamında ilk etapta 531 konut inşa edilecek.

 • 10 soruda TOKİ Esenler projesi!

  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Esenler'de dev kentsel dönüşüm projesine başlıyor. TOKİ Esenler projesi için düğmeye basıldı. TOKİ Metris kışlasına inşa edilecek konutlar hak sahiplerine verilecek.

 • TOKİ Esenler 1. Etap 1. Bölge ihalesi yapıldı!

  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından İstanbul’un Esenler İlçesi Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etap 1. Bölge'de inşa edilecek 531 konutun ihalesi yapıldı.

 • TOKİ Esenler 1. Etap 2. Bölge ihalesi yarın!

  İstanbul İli, Esenler İlçesi Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etap, 2. Bölge 541 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

 • Esenyurt'ta kentsel dönüşüm çilesi bitmiyor!

  İstanbul Esenler'de kentsel dönüşümle yapılan bir sitenin sakinleri, inşaat şirketinin borçlarını ödeyemediği için alacaklıların da asansörler ile boş dairelerdeki kapı, pencere, mobilya sistemlerini geri sökmeye başladığını söylediler.

 • TOKİ İstanbul ve Ankara'da dönüşüme başladı!

  İstanbul’da Esenler ve Üsküdar ile Ankara Mamak'ta kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilecek konutların temeli atıldı. Önemli dönüşüm projeleri arasında bulunan yerleşim alanlarında toplam 62 bin 309 konut aşamalı olarak yenilenecek…

 • Esenler'de kentsel dönüşüm 2020'de tamam!

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Esenler'deki kentsel dönüşüm alanlarında incelemelerde bulundu daha sonra Esenlerliler ile birlikte 15 Temmuz Millet Bahçesi'nde oruç açtı.

 • TOKİ Esenler kentsel dönüşüm ihalesi 18 Haziran'da!

  İstanbul İli, Esenler İlçesi Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etap, 3. Bölge 475 Adet Konut ve 26 Adet Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 18 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

 • TOKİ Esenler 1. Etap 3. Bölge ihalesi yarın!

  İstanbul Esenler Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etap, 3. Bölge 475 Adet Konut ve 26 Adet Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın gerçekleştirilecek.