Diğer Sonuçlar
 • Esenler Havaalanı Konutları kura çekimi ne zaman?

  Emlak Konut GYO tarafından inşa edilen ve kurayla satışa sunulan Esenler Havaalanı Konutları 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipte dizayn edildi. Peki Esenler Havaalanı Konutları kura çekimi ne zaman?

 • Esenler Havaalanı Konutları ne zaman teslim edilecek?

  Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü ve inşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda geri sayım başladı.

 • Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi!

  Toplamda bin 403 konut ve 32 iş yerinin kura çekilişi ile sahiplerini belirleyeceği projede Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürütüyor. Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi başladı.

 • Emlak Konut Havaalanı Konutları Esenler kurası!

  Emlak Konut Havaalanı Konutları Esenler kura dönemi bugün bitti. Toplamda 2 bin 373 konut ve 55 işyerinden oluşacak olan projede kura çekilişi 31 Mart – 1 Nisan 2016 tarihleri arasında yapıldı.

 • Esenler Emlak Konutları kura çekilişi gerçekleşti!

  Toplamda 2 bin 373 konut ve 55 işyerinden oluşacak olan Esenler Emlak Konutları kura çekilişi 31 Mart – 1 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleşti. Projede 760 milyon TL yatırım bedeline sahip.

 • Esenler Havaalanı Konutları kura sonuçları!

  Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü ve inşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda kura çekimi gerçekleşti. Bin 403 konut ve 32 işyerinin sahipleri belirlendi.

 • Emlak Konut Havaalanı Konutları teslim tarihi!

  İnşaatını Emlak Konut GYO'nun yaptığı Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları'nın kura çekimi gerçekleşti. Emlak Konut Havaalanı Konutları teslim tarihi ise 31 Mayıs 2016 olarak belirlendi.

 • Emlak Konut Esenler Havaalanı Mahallesi Konutları kura çekilişi!

  İnşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Havaalanı Mahallesi Konutları'nda kura çekilişi gerçekleşti. Kura çekimi 2 gün süren projeyi Esenler Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürütüyor.

 • Esenler Emlak Konutları’nda 1.403 konut ve 32 işyeri teslim edildi!

  Emlak Konut tarafından hayata geçirilen Esenler Emlak Konutları Projesi'nin anahtar teslim töreni gerçekleşti. 2.373 konut ve 55 ticari üniteden oluşan Esenler Emlak Konutları’nda 1.403 adet konut ve 32 adet işyeri sahiplerine teslim edildi.

 • Esenler Emlak Konutları proje fiyatları!

  Esenler Emlak Konutları proje fiyatları 2+1'lerde 528 bin liradan başlayarak değişiyor. Esenler Emlak Konutları projesi Mayıs 2017'de teslim ediliyor...