Diğer Sonuçlar
 • Karaman Deneme ve Bilim Merkezi için ilk adım atılıyor!

  Karaman Belediye Meclisi, 2016 yılının ilk toplantısını Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ın başkanlığında 4 Ocak 2016 Pazartesi günü yapacak. Toplantıda "Deneme ve Bilim Merkezi" yapılmak üzere Karaman Belediyesine devri gerçekleştirilecek.

 • Karaman-Konya Hızlı Tren hattında sona gelindi!

  Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, çalışmaları devam eden Karaman-Konya Hızlı Tren hattında sona gelindiğini söyledi. Çalışkan, hattın tamamlanmasıyla Karaman'dan Ankara'ya 2.5 saatte, İstanbul'a ise 4.5 saatte gidileceğini söyledi.

 • Karaman-Konya hızlı tren hattında sona gelindi!

  Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, çalışmaları devam eden Karaman-Konya Hızlı Tren hattında sona gelindiğini söyledi. Çalışkan, hattın sadece yolcu değil yük taşımacılığında da kullanılacağınız ve bunun Türkiye'de bir ilk olacağını söyledi.

 • Karaman Piri Reis Vadisi'nde 2. Etap çalışmaları başladı!

  Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belediye çalışmaları hakkında değerlendirme toplantısı düzenledi. Başkan Çalışkan; Karaman Belediyesi olarak bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar ve yatırımlarla 2016 yılı hedefleri hakkında bilgiler verdi.

 • Karaman'a 3 bin kişilik spor salonu yapılıyor!

  Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Kırbağı Mahallesi'ne yapılacak olan 3 bin kişilik spor salonu projesinde çalışmaların Nisan ayı içinde başlayacağını söyledi.

 • TOKİ Karaman'da her bütçeye uygun konut inşa ediyor!

  Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, TOKİ'nin Karaman'da her türlü bütçeye uygun konut projelerine devam ettiğini belirterek TOKİ projelerindeki son durumu anlattı.

 • Karaman Alparslan Türkeş Bulvarı yenileniyor!

  Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan “Valilik Kavşağı'ndan Bisikletli Kavşağa bağlanan Alparslan Türkeş Bulvarı'nı tamamen düzenliyoruz. Çalışmalar kapsamında yeraltı içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon hatları tamamen yenilenecek.'' dedi.

 • Karaman Konya yolunda düzenleme çalışmaları başladı!

  Karaman-Konya yolu girişi ve Ereğli yolu girişi üzerinde bulunan kavşaklarda düzenleme çalışmaları başladı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, ''Düzenlememiz ile şehrimizin her iki önemli girişi üzerinde bulunan kavşaklar, daha gösterişli ve daha anlamlı bir hale gelecek” dedi.

 • Karaman Lojistik Merkezi Kasım ayında ihaleye çıkartılıyor!

  Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, kurulması planlanan lojistik merkezinin projesinin tamamlandığı ve Kasım ayında ihaleye çıkarılmasının planlandığını bildirdi.

 • Karaman-Ulukışla Hızlı Tren Hattı çalışmaları başlıyor!

  Geçtiğimiz ay ihalesi gerçekleştirilen Karaman-Ulukışla hızlı tren hattı yapım çalışmaları önümüzdeki günlerde başlıyor.Karaman-Ulukışla Hızlı Tren Hattı ile ilgili müjdeyi Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan verdi.