Diğer Sonuçlar
 • Eagle Residence ile Sapphire Gayrimenkul iş birliği yaptı!

  ERA SAPPHİRE GAYRİMENKUL Proje Geliştirme Müdürü Funda Özergüven, PANA YAPI bünyesinde yer alan Residence Eagle Projesi’nin satışlarını ERA Sapphire Gayrimenkul olarak üstlendiklerini açıkladı.

 • ERA’nın ücretsiz İstanbul seminerlerinin ilki 14 Ocak'ta!

  Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul yatırım danışmanı ERA, kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adaylarına dünyanın en çok kazandıran sektörünü anlatacak.

 • İkinci el konutlarda bu yıl hareket bekleniyor!

  ERA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, “Birinci eldeki konut arzı artarak devam ediyor ama ikinci elde daha yüksek oranlı artış var. 2016’da, ikinci el konutlarda ciddi hareket bekliyoruz” dedi.

 • ERA, dünyanın en çok kazandıran sektörünü anlattı!

  ERA, kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adaylarına dünyanın en çok kazandıran sektörünü, gerçekleştirdiği seminer serisiyle anlattı. Üç ayrı seminerde gayrimenkul danışmanlığının avantajları masaya yatırıldı.

 • Türk müteahhitler yönünü Şili’ye çevirmezse pazar Çinliler’e kalır!

  ERA Gayrimenkul Koordinatörü Mustafa Baygan, dünya genelinde yatırımların yavaşladığı ve yeni pazarların şart olduğu böyle bir dönemde bu fırsatın iyi değerlendirilmesi konusunda uyarıda bulundu.

 • Can Ekşioğlu, SHARE Türkiye’de!

  Kişisel gelişim ve networking sohbetlerine ERA Türkiye damgasını vuracak. ‘SHARE Türkiye’ sohbetlerinde hikayesini ve gayrimenkul danışmalık sektörünü anlatacak olan Can Ekşioğlu, etkinlikte kişisel, samimi, gerçek duygu, düşünce ve deneyimlerini paylaşac

 • Can Ekşioğlu: Emlak Yasası’nı umutla bekliyoruz!

  Geleneksel ‘SHARE Türkiye’ sohbetlerinin bu yılki konuşmacıları arasında yer alan ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu; hem gayrimenkul danışmalık sektörünü anlattı, hem de kişisel, samimi düşünce ve deneyimlerini paylaştı.

 • ERA, 3. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’nin platin sponsoru oldu!

  ‘3. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’ 25 Şubat Perşembe günü Marriott Hotel Şişli’de gerçekleştirilecek. Kongrenin platin sponsoru ERA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu ise kongrede kentsel dönüşüme farklı bir bakış açısıyla yaklaşacak.

 • Can Ekşioğlu: Sistemin işlemesi için Emlak Yasası bir an önce çıkmalı!

  Emlak Komisyonculuğu Yasası’nın çıkmasını umutla beklediklerini söyleyen ERA Gayrimenkul Başkanı Can Ekşioğlu, kentsel dönüşüm uzmanları yetiştirdiklerini ve dönüşüm bölgelerindeki hane halklarını bilgilendirdiklerini anlattı.

 • ERA yeni nesil brokerlar yetiştirecek!

  Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul yatırım danışmanı ERA Türkiye; atak yılı ilan ettiği 2016’da yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. ‘Başarılı Broker Programı’ ile bölgesinde en çok işlem yapan, yeni nesil broker’lar yetiştirilecek.