Diğer Sonuçlar
 • Türkiye'de 2014'te 1 milyonu aşkın konut el değiştirdi!

  Türkiye pazarına girdiği 2013 yılından bu yana sektörde hızla ilerleyen Keller Williams’ın Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, tüketicilere ikinci el konut alırken dikkat etmeleri gereken noktalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

 • Yeni yasa kayıt dışı emlakçılığı önleyecek!

  Amerikalı gayrimenkul danışmanlık devi Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, “Lisanslı Emlak Komisyonculuğu ve Lisanslı Emlak Müşavirliği” yasasının önemi ve gerekliliği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 • Keller Williams üniversite söyleşilerine devam ediyor!

  Amerikalı gayrimenkul danışmanlık devi Keller Williams, Türkiye’de büyümeye ve başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, gelişime ve eğitime açık gençleri üniversitelerinde ziyaret ediyor.

 • Gayrimenkul danışmanı seçerken dikkat edilmesi gerekenler!

  Keller Williams’ın Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, danışmanlık tecrübelerinden yola çıkarak gayrimenkul alacak ya da satacak kişileri gayrimenkul danışmanı seçerken dikkat edilmesi gereken püf noktalar hakkında uyardı.

 • Keller Williams, 10 yıl içinde 6 bin 500 kişiye iş sağlayacak!

  Türkiye’de 2 yıl içinde rekor büyüme yakalayan ABD’li emlak danışmanlık firması Keller Williams, 10 yıl içinde 6 bin 500 kişiye iş sağlayacak. Keller Williams Türkiye Başkanı Emre Erol “Türkiye, grubun sevilen çocuğu, hedeflerimiz çok büyük” dedi.

 • Türkiye'de yerel halk artık kendi illerine yatırım yapıyor!

  Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi olan Keller Williams’ın Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, 2015 yılı konut satışlarını değerlendirdi.

 • Gayrimenkulde yılın ilk ayı sakin geçti!

  Dünya çapında en fazla danışmana sahip dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) yayınladığı Ocak ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.

 • Konut sektöründe Anadolu’ya ilgi artıyor!

  Keller Willams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, ülke genelinde artan refah artışı nedeniyle İstanbul, İzmir ve Ankara dışında Bursa, Kocaeli, Mersin, Kayseri, Konya ve Gaziantep gibi illerdeki konut satışlarındaki artışı mercek altına aldı.

 • Konut satışları yılın ikinci çeyreğinde artacak!

  Dünya çapında en fazla danışmana sahip dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) yayınladığı Şubat ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.

 • Ruslar'ın Türkiye'deki konut ilgisi devam ediyor!

  Dünya çapında en fazla danışmana sahip dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams Türkiye’nin Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) yayınladığı Mayıs ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.