Diğer Sonuçlar
 • Emlak vergisinin son ödeme tarihi ne zaman 2016?

  1319 sayılı kanun gereğince ödenen emlak vergisi, Türkiye sınırları içerisinde yer alan tüm taşınmaz mallar için veriliyor. Peki, vergi ne zaman ödeniyor? Emlak vergisinin son ödeme tarihi ne zaman 2016?

 • Emlak vergisi son ödeme tarihi 2016!

  1319 sayılı kanun gereğince tüm taşınmaz mallar için emlak vergisi ödeniyor. Vergi ödemesi senede iki eşit taksit halinde yapılıyor. Peki emlak vergisi ne zaman ödenir? Emlak vergisi son ödeme tarihi 2016 ne zaman?

 • Emlak vergisi son ödeme günü 2016!

  Tüm gayrimenkul sahiplerini ilgilendiren emlak vergisi için ödeme dönemi devam ediyor. Ödemeler için mükellefler bağlı olunan ilçe belediyesine gidebiliyor. Peki, emlak vergisi son ödeme günü 2016 ne zaman?

 • Vergi borcu yapılandırma taksitinin son günü 2 Mayıs!

  Emlak ve çevre temizlik vergisi borcu dahil olmak üzere bazı vergi borçları 2014 yılının Eylül ayında yürürlüğe giren Torba Kanun ile yapılandırılmıştı. Yapılandırılan borçların taksit ödemeleri devam ediyor..

 • Çankaya emlak vergisi için son gün 31 Mayıs!

  Belediyelere ödenmesi gereken Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2016 yılı birinci taksit ödemelerinin son günü 31 Mayıs .Çankaya Belediyesi, vatandaşların faizle karşılaşmaması için vergilerini belirtilen tarihe kadar ödemeleri çağrısında bulundu.

 • 5 adımda emlak vergisi ödeme!

  Tüm gayrimenkul sahiplerini ilgilendiren emlak vergisi için ilk taksit döneminin sonu yaklaşıyor. Henüz ödeme yapmamış kimselerin önünde son 25 gün bulunuyor. İşte emlak vergisi ödeme işlemleri..

 • 2016 emlak vergisi için son gün ne zaman?

  Mart ayı itibariyle başlayan emlak vergisi dönemi devam ediyor. Hala ödeme yapmamış mükelleflerin son günü kaçırmamaları gerekiyor. Peki, 2016 emlak vergisi için son gün ne zaman?

 • Emlak vergisi ödeme miktarları 2016!

  2016 yılı emlak vergisi borçlarının ilk taksiti en son 31 Mayıs'ta ödenecek. Peki, emlak vergisi ne kadar? Emlak vergisi cezası ne kadar? İşte emlak vergisi ödeme miktarları 2016...

 • Çankaya Belediyesi'nden emlak vergisi hatırlatması!

  Çankaya Belediyesi, emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemesi gereken mükelleflerine, son ödeme gününün 31 Mayıs 2016 tarihi olduğunu bildirdi.

 • Şehzadeler'de emlak vergisi 1. taksit ödemeleri başladı!

  Şehzadeler Belediyesi emlak ve çevre temizlik vergisi (ÇTV) 2016 yılı 1.taksitlerinin tahsilatına başladı. Ödemelerin tahsil edilebilmesi için son tarih 31 Mayıs Salı günü mesai bitimine kadar olacak.