Diğer Sonuçlar
 • Vergi yapılandırma ödemeleri nereye yapılacak?

  Emlak ve çevre temizlik vergisi gibi bazı vergilerde borcu bulunan mükellefler, Eylül 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6552 sayılı Torba Yasa ile borçlarını yapılandırdı. Peki, vergi yapılandırma ödemeleri nereye yapılacak?

 • Emlak vergisini kim tahsil eder?

  Emlak vergisi, mesken, işyeri, arsa ve arazi gibi taşınmaz mallar için ödeniyor. Peki, emlak vergisini kim tahsil eder? Emlak vergisi nereye ve ne zaman ödenir?

 • Emlak vergisi ödeme yerleri!

  Emlak vergisi, gayrimenkul sahipleri tarafından her sene ödenen vergiler arasında yer alıyor. Peki, iki eşit taksit halinde ödenebilen emlak vergisi nereye yatırılır? İşte emlak vergisi ödeme yerleri...

 • Emlak vergisi nereye yatacak?

  Arsa, arazi, mesken ve işyeri gibi taşınmaz mal sahiplerinin mükellef olduğu emlak vergisinin 2015 yılı ödemeleri 1 Mart itibarıyla başladı. Peki, ilk defa ödeme yapacak kimseler nereye gidecek? Emlak vergisi nereye yatacak?

 • Tapu beyannamesi nereye verilir?

  1319 sayılı Emlak Vergisi Kanunu gereğince, Türkiye sınırları içerisinde yer alan taşınmaz mallar için vergi ödeniyor. Peki, yeni malik ne zaman beyan verir? Tapu beyannamesi nereye verilir?

 • 2015 emlak vergisi nereye ödenir?

  Emlak vergisi, 1319 sayılı Emlak Vergisi Kanunu gereğince ödenmesi gereken vergi olarak karşımıza çıkıyor. Vergi, tüm taşınmaz mallar için ödeniyor. Peki, 2015 emlak vergisi nereye ödenir?

 • Emlak vergisi nereye ne zaman kaç taksitte ödenir?

  Emlak vergisi, ev, işyeri, arsa ve arazi gibi taşınmaz mal sahipleri tarafından ödeniyor. Peki, ilk defa emlak vergisi ödeyecek olanlar "Emlak vergisi nereye ne zaman kaç taksitte ödenir?" diyorsanız işte yanıtı..

 • Ev emlak vergisi nereye ödenir?

  Ev sahiplerinin yıllık olarak ödemeleri gereken vergileri arasında emlak vergisi de bulunuyor. Bir eve paylı mülkiyet halinde malik olanlar hisseleri oranında mükellef oluyor. Peki, ev emlak vergisi nereye ödenir?

 • Emlak vergisi ödemeleri nereye yapılır?

  Emlak vergisi, gayrimenkul sahipleri tarafından her sene ödenen vergi olarak karşımıza çıkıyor. Vergi için ödenecek bedel taşınmaz malın değeri üzerinden hesaplanıyor. Peki, emlak vergisi ödemeleri nereye yapılır?

 • Emlak alım satım beyannamesi nedir?

  Emlak alım satımı halinde, emlak vergisi mükellefinin de değişmesi için emlak alım satım beyannamesinin verilmesi gerekiyor. Peki, emlak alım satım beyannamesi nedir? Emlak alım satım beyannamesi nereye verilir?