Diğer Sonuçlar
 • Emlak vergisi kimler vermez?

  Tek meskene sahip bazı taşınmaz mal sahipleri söz konusu vergi ödemelerinden muaf tutuluyor. Peki konut emlak vergisi muafiyet şartları nelerdir? Emlak vergisi muafiyetinden yararlanmak için ne yapılır?

 • Emekliler konut vergisi öder mi?

  1319 sayılı Emlak Vergisi Kanunu gereğince yalnız meskenler için sıfır oranlı emlak vergisi uygulaması bulunuyor. Peki, sıfır oranlı emlak vergisi uygulamasından kimler faydalanabilir? Emekliler konut vergisi öder mi?

 • Ev hanımları emlak vergisinden muaf mı?

  Emlak vergisi, 1319 sayılı Emlak Vergisi Kanunu gereğince ödeniyor. Vergide meskenler için sıfır oranlı emlak vergisi uygulaması bulunuyor. Peki, muafiyetten kimler yararlanabilir? Ev hanımları emlak vergisinden muaf mı?

 • Emlak vergisini kimler öder 2015?

  1319 sayılı Emlak kanunu gereğince Türkiye sınırları içerisinde kalan tüm taşınmaz sahiplerinin emlak vergisi ödemesi gerekiyor. Peki, emlak vergisinden muafiyet var mı? Emlak vergisini kimler öder 2015?

 • Emlak vergisi oranları 2016!

  2016 yılı vergi takvimine göre 1 Mart 2016 tarihi itibariyle, gayrimenkul sahiplerinin emlak vergisi dönemi başlayacak. Peki, kimler ne kadar emlak vergisi ödeyecek? Emlak vergisi oranları 2016 ne kadar?

 • 2016'da emlak vergisi ne kadar arttı?

  Emlak vergisi ödemeleri Mart ayı itibariyle başlıyor. Vergi mükellefleri ilk taksitlerini 31 Mayıs'a kadar 3 aylık bir süre içerisinde ödeyebilecek. Peki, kimler ne kadar vergi ödeyecek? 2016'da emlak vergisi ne kadar arttı?

 • Bu yıl kimler ne kadar emlak vergisi ödeyecek?

  İlçe belediyeleri tahsilat vezneleri yarından itibaren emlak ve çevre temizlik vergisi tahsilatlarına başlayacak. 2016 yılında emlak vergileri zamlı olarak ödenecek. Peki, bu yıl kimler ne kadar emlak vergisi ödeyecek?

 • 2016'da emlak vergisi ödeyenler kimler?

  1 Mart 2016 tarihi itibariyle başlayan gayrimenkul vergilerinin başında emlak vergisi bulunuyor. Bu verginin ilk taksit ödemeleri 31 Mayıs'a kadar devam ediyor. Peki, 2016'da emlak vergisi ödeyenler kimler?

 • İndirimli emlak vergisi uygulamasından kimler yararlanabiliyor?

  Türkiye sınırları içerisinde gayrimenkulü olanların, her yıl emlak vergisi ödemeleri gerekiyor. Bazı kişiler ise belli şartları sağlamaları halinde emlak vergisi ödemiyorlar. İşte indirimli emlak vergisi uygulamasından yararlanabilen kişiler..

 • İşte Türkiye'nin 2015 emlak vergisi rekortmenleri!

  Türkiye'nin vergi rekortmeni 2015 yılı için 45 milyon 157 bin 918 lira vergi tahakkuk ettirilen Semahat Sevim Arsel oldu. Peki kimler ne kadar emlak vergisi ödeyerek listeye adını yazdırdı? İşte Türkiye'nin 2015 emlak vergisi rekortmenleri...