Diğer Sonuçlar
 • Emlak vergisi e-ödeme işlemleri!

  Emlak vergisi borcu, taşınmaz malın bağlı olduğu belediyeye ödeniyor. Ayrıca PTT havalesi ile ve internet üzerinden de ödeme yapılabiliyor. Peki, vergi internetten nasıl ödenir? İşte emlak vergisi e-ödeme işlemleri..

 • Arsa vergisi online ödeme!

  Emlak vergisi, mesken ve işyeri sahiplerinin yanı sıra arsa sahipleri tarafından da ödeniyor. Peki, arsa sahipleri emlak vergisini internetten ödeyebilir mi? İşte arsa vergisi online ödeme işlemleri...

 • Emlak vergisi ödemesi internetten nasıl yapılır?

  Emlak vergisi, 1319 sayılı Emlak Vergisi Kanunu gereğince Türkiye sınırları içerisinde yer alan tüm taşınmaz mallar için ödeniyor. Vergi internetten de ödenebiliyor. Peki, emlak vergisi ödemesi internetten nasıl yapılır?

 • Emlak vergisini internetten nasıl yatırabilirim?

  Emlak vergisi, gayrimenkul sahipleri tarafından ödeniyor. Vergi belediyeye gidilerek ya da internet üzerinden online bir şekilde ödenebiliyor. Peki, "Emlak vergisini internetten nasıl yatırabilirim?" diyorsanız işte yanıtı..

 • İstanbul emlak vergisi sorgulama!

  Bir taşınmaz malın emlak vergisi borcu olup olmadığı, ilgili belediyeye gidilerek sorgulanabileceği gibi, internetten üzerinden de sorgulanabiliyor. İşte İstanbul emlak vergisi sorgulama işlemleri..

 • Emlak vergisi internetten kredi kartı ile ödeme!

  Kimi mükellefler vergi ödemeleri için belediyeye gidecek bir vakit bulamıyor. Peki, belediyeye gitmek istemeyen mükellefler vergilerini internetten ödeyebilir mi? Emlak vergisini internetten kredi kartı ile ödemek mümkün mü?

 • Emlak gelir vergisi nereye ödenir?

  Sahip olunan emlakların elden çıkarılması halinde doğan vergisel yükümlülükler arasında değer artış kazancı vergisi de bulunuyor. Peki, emlak gelir vergisi nereye ödenir? Ödeme, internetten yapılır mı?

 • Emlak vergisi internet vergi dairesi!

  1319 sayılı Kanun gereğince, taşınmaz mal sahipleri emlak vergisi ödemek ile mükellef oluyor. Peki, belediyeye gitmek istemeyen mükellefler vergilerini internetten ödeyebilir mi? Emlak vergisi internet vergi dairesinden nasıl ödenir?

 • Şehzadeler'de emlak vergisi ödemeleri internetten yapılabiliyor!

  2015 yılı Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri Şehzadeler Belediyesi veznelerinden alınmaya başladı. İsteyen vatandaşlar ödemeleri internet üzerinden online olarak yapabiliyor.

 • Körfez'de emlak vergisi ödemeleri internetten yapılabiliyor!

  Körfez Belediyesi veznelerinde 2015 yılı emlak, ilan, reklam ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemeleri devam ediyor. İsteyen vatandaşlar ödemeleri internet üzerinden yapabileceği gibi kredi kartı ya da nakit olarak vezenelerden yapılabiliyor.