Diğer Sonuçlar
 • Emlak vergisi borç öğrenme 2014!

  Emlak vergisi borcunuz olup olmadığını bilmiyorsanız, bunu internet üzerinden online bir şekilde öğrenebilirsiniz. Peki emlak vergisi nasıl sorgulanır? İşte emlak vergisi borç öğrenme 2014 bilgileri...

 • Emlak vergisine af gelecek mi?

  Türkiye'nin en büyük borç yapılandırması düzenlemesine belediyelere olan borçlar da girdi. Torba Yasası kapsamında emlak vergileri ile çevre temizlik vergisi ve su borçları da yapılandırılacak, faizleri silinip 36 ayda ödenecek.

 • İnternetten emlak vergisi sorgulama!

  İnternetten emlak vergisi sorgulama işlemi, taşınmazın bağlı olduğu belediye aracılığı ile yapılıyor. Aynı zamanda, Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi Dairesi Borç Bilgilendirme Servisi üzerinden de yapılabiliyor...

 • Emlak vergisi borçlarına af yasası!

  Torba yasası gereğince, emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi borçları yapılandırılabiliyor. Kanuna göre, borç ikişer aylık dönemler halinde en fazla on sekiz eşit taksitte ödenebiliyor. İşte emlak vergisi borçlarına af yasası..

 • Emekliler emlak vergisi ödüyor mu?

  Maaşından başka geliri olmayan emekliler sahip oldukları konut için Emlak Vergisi ödemiyor. Fakat bazı belediyeler emekliye halen borç çıkarmaya devam ediyor. Ayrıca bazı emeklilere büyük haksızlıklar yapılıyor...

 • E-belediye emlak vergisi borç sorgulama!

  Emlak vergisi, taşınmaz mal sahipleri tarafından 2 eşit taksit halinde belediyeye ödeniyor. Ayrıca E-belediye ile emlak vergisi borç sorgulama işlemleri yapılabiliyor. İşte e-belediye emlak vergisi borç sorgulama yapılabilen belediyeler...

 • Emlak vergisi borç öğrenme 2015!

  Emlak Vergisi Kanunu gereğince, taşınmaz mal sahipleri tarafından senede 2 eşit taksitte ödeniyor. Peki, ödemeniz gereken emlak vergisi borcunuzu bilmiyorsanız sorgulama işlemini nasıl yapacaksınız? İşte emlak vergisi borç öğrenme 2015..

 • Arsa emlak vergisi borç sorgulama!

  Emlak vergisinde malın satın alımın gerçekleştiği senenin vergi borcu eski malik tarafından ödeniyor. Peki, eski malikin emlak vergisi borçlarını ödeyip ödemediği nasıl öğrenilir? Arsa emlak vergisi borç sorgulama işlemi nasıl yapılır?

 • Emlak vergisi borç sorgulama işlemleri!

  Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri Kasım ayında başladı. Peki, ödemeniz gereken emlak vergisi borcunuzu bilmiyorsanız sorgulama işlemini nasıl yapacaksınız? İşte emlak vergisi borç sorgulama işlemleri..

 • Alanya Belediyesi'nden borç yapılandırma uyarısı!

  19 Ağustos 2016 tarihinde resmi gazetede yayımlanan 6736 sayılı torba yasada bazı borçlara yapılandırma fırsatı sağlandı. Bu kapsamda Belediyeye Çevre Temizlik, Emlak Vergisi ve İlan Reklam borcu olanların da borçları yapılandırılacak.