Emlak vergisi 1. taksit son ödeme günü 2018
Diğer Sonuçlar
 • 2018 gayrimenkul vergi dönemi 1 ay sonra başlıyor!

  2018 yılı vergi takvimine göre, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, değer artış kazancı vergisi, kira vergisi ödemeleri 1 ay sonra başlıyor..

 • Vergi dönemine hazır mısınız?

  2019 vergi dönemi başlıyor. Bu kapsamda Çevre Temizlik Vergisi, Kira Gelir Vergisi, Emlak Vergisi ve Değer Artış Kazancı Vergisi'nin 1. taksit ödemeleri 1 Mart'ta başlayacak...

 • 2019 emlak vergisi 1. taksit ödemesi!

  Bu yıl ödenecek emlak vergisinin 1. taksit ödeme dönemi yaklaşıyor. Vergi mükelleflerinin aklında bir sürü soru işareti bulunuyor. Peki, emlak vergisini kim öder? Emlak vergisi taksitleri ne zaman ödenir? Emlak vergisi ne kadar ödenecek?

 • Emlak vergisi dönemi 1 Mart'ta başlıyor!

  2019 yılına ait emlak vergisi dönemi 1 Mart’ta başlıyor, ilk taksit ödemeleri 31 Mayıs’a kadar ödenebilecek. Emlak vergisini zamanında ödemezseniz cezası var. 

 • Emlak vergisi 1. taksit 2019!

  Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüm gayrimenkuller için ödenmesi gereken vergi çeşidi olarak karşımıza çıkan emlak vergisinde birinci taksit dönemi yarın başlıyor. İşte, emlak vergisi ile ilgili merak edilenler... 

 • Emlak vergisi ödemeleri için son gün ne zaman?

  Gayrimenkulü olanlar için emlak vergisi ödemeleri 1 Mart itibariyle başladı.  Evi, arsası, iş yeri ve arazisi olan yüz binlerce kişi şimdi "Emlak vergisi ne zaman ödenir? Son gün ne zaman?" sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar...

 • Emlak vergisi ödeme tarihleri ne zaman? Nasıl ödenir?

  'Emlak vergisi ödeme tarihleri ne zaman?' tarihi sorusunu binlerce vatandaş merak ediyor. 1 Ocak tarihinden itibaren gayrimenkul satın alanların 31 Aralık 2019 tarihine kadar emlak vergisi beyannamesi vermesi gerekiyor.

 • Ev sahipleri dikkat! Boşuna ödemeyin!

  Emlak Vergisi’nin ilk taksidinin ödemeleri 1 Mart tarihinde başlamıştı ve bu ayın sonuna kadar devam edecek. Ev hanımları, hiç geliri olmayanlar, emekli maaşıyla geçinenler, engelliler, gazi ve şehitlerin dul ve yetimleri de muaf. Ödeyenler ise geri alabiliyor.

 • Emlak ve iş yeri çevre temizlik vergisi ödemeleri başladı!

  Belediyelerin verdiği çevre temizlik hizmetleri karşılığında ev ve iş yeri sahiplerinin yılda iki kere vergi ödemesi gerekiyor. Çevre temizlik vergisi 1. taksit ödemeleri başladı.

 • Emlak vergisi nereye ödenir?

  Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit ödemeleri için süre azalıyor. Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'ni ödemeyenler faiz ödeme durumunda kalabilir. Peki, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinde son gün ne zaman?