Diğer Sonuçlar
 • Cevdet Zafer: Malatya'da emlak söktörü sıkıntı yaşıyor!

  Malatya da emlakçılar, bankaların kredi faizlerinin yükseltmesi nedeniyle emlak satışlarını sekteye uğrattığını söyledi. Emlakçı Cevdet Zafer, Malatya'da şu anda emlak sektörü sıkıntılı dönemler yaşandığını belirtti.

 • Malatya'da emlak sektörü sıkıntılı dönem yaşıyor!

  Emlakçı Cevdet Zafer Malatya'da şu anda emlak sektörü sıkıntılı dönemler yaşandığını belirtti. Emlakçı Zafer, son 6 ayda konut satışlarinin azalmasının banka faizi olanlarının yükselmesinden kaynaklandığını belirtti.

 • Gayrimenkulde müşteri ilişkileri nasıl olmalı?

  Kentsel dönüşümün yaşattığı hareketliliğe ek olarak, ciddi manada bir emlak sektörü canlanması son yılların en çok konuşulan konusu olmuştur ki iş kurmak isteyenlerin de ilgisi bu alana doğru kaymıştır.

 • Emlak sektöründe kurumsallaşmanın önemi nedir?

  Emlak İstasyonu Ceo’su Birol Polat ,sektörde kurumsallaşmanın öneminin altını çizdi. Polat özellikle emlak sektörü gibi sektörde kalite ve hizmetin kusursuz olmasının beklendiğini belirterek, "Bunun da yolu kurumsallaşmaktan, marka olmaktan geçiyor" dedi

 • Ruslar'ın Türkiye'deki gayrimenkul yatırımları durmadı!

  Türkiye ile Rusya arasında yaşanan gerilim, Rusların Türkiye'de yaptığı gayrimenkul yatırımlarına yansımadı. 1A Plus Yönetim Kurulu Başkanı Sevimli: "Krizden emlak sektörü etkilenmedi. Rusların 'Türkiye ilgisi' devam ediyor" dedi.

 • Emlak sektörü Elfi Akademi'de buluştu!

  Emlak sektöründe geleceğin lider danışmanlarını yetiştirmek ve onlara kariyer fırsatı sunmak amacıyla kurulan Elfi Akademi’nin ilk semineri Bursa’da büyük bir katılımla gerçekleşti.

 • İnşaat sektörü Mersin ekonomisini canlandıracak!

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası 14 No'lu İnşaat ve Emlak Komitesi Başkanı Hasan Engin, 2016'da Mersin ekonomisini canlandırabilecek en önemli sektörün inşaat olduğunu ve kentsel dönüşümle piyasalara hareket gelebileceğini söyledi.

 • İnşaat ve emlakçılık sektörü 2015 yılını sıkıntıyla atlattı!

  Adana Çukurova Barış Gazetesi'nin yazarlarından Yaşar Kara, Adana Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Rabia Ülkü UÇAR ve İstanbul Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası Başkanı Nizameddin Aşa ile yaptığı görüşmeyi köşesine taşıdı.

 • Diyarbakır Sur'da gayrimenkul sektörü ne durumda?

  Diyarbakır Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Derneği Başkanı Mustafa Koç, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki gayrimenkul sektörünü anlattı. Koç bölgede göçle birlikte hareketlenen emlak piyasası ile ilgili kiraların ister istemez arttığını söyledi.

 • Emlak franchise almanın faydaları nelerdir?

  Emlak sektörü iş kurma hayali ile araştırma yapanların karşısına çıkan ilk seçenektir. Bunun temel sebebi ise bu sektörde son yıllarda yaşanan canlanmadır. Dolayısıyla yükselişte olan bir sektör içerisinde yer almak isteyenler için harika bir fırsattır.