Diğer Sonuçlar
 • Tual Adalar Yakacık satışları!

  Tual Adalar Yakacık satışları bu ay içerisinde başlıyor. Kartal Yakacık'ta yükselen Tual Adalar projesi Dağ Mühendislik tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor...

 • Adana Çukurova'da konut satışları durma noktasına geldi!

  Banka kredilerindeki faizlerin son dönemde tavan yapması ve yaşanan imar sorunu Çukurova İlçesi'ndeki emlak fiyatlarını olumsuz etkiledi. Limit Gayri Menkul İşletmecisi Faruk Bozkurt, konuyla ilgili gazetemize değerlendirmelerde bulundu.

 • Park Mavera'da 2. etap satışları için ön talep toplanıyor!

  Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında inşa edilen Emlak Konut GYO’nun rekortmen projesi Park Mavera ikinci etap satışları için ön talep toplamaya başladı.

 • Faiz oranlarının artması ev fiyatlarını düşürür!

  İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu, vatandaşların konut kredisiyle ilgili kafalarında yanlış düşünceler olduğunu aktardı. Güleroğlu, Faiz oranları yukarıda olduğunda ev satışları az ve ev fiyatları da düşük olur” dedi.

 • Ataşehir Metropol İstanbul ofislerinin satışları Cityscape Türkiye'de başlayacak!

  Emlak Konut güvencesi ile Varyap- GAP İnşaat Ortak Girişimi tarafından Ataşehir’de inşa edilen Metropol İstanbul projesindeki ticari ofislerimizin satışına ilk olarak Cityscape Türkiye Fuarı’nda başlanacak.

 • Emlak Konut Göl Panorama dükkan satışları!

  Emlak Konut Göl Panorama dükkan satışları 16 Nisan 2016 Cumartesi günü ihale yoluyla yapılacak. Göl Panorama projesinde 40 adet cadde dükkanı yer alıyor...

 • Kurayla satılan evler yatırım aracı oldu!

  Emlak Konut ve TOKİ tarafından kura ile satılan evler yatırım aracı oldu. Dar ve orta gelirli için yapılan evler ‘devir bedeli’ ile satılıyor. İstanbul Başakşehir’de emlak ofislerinde devir satışları olağan satışların önüne geçti.

 • Çanakkale'de konut satışları artıyor!

  Emlak fiyatları tüm Türkiye’de artar ve metropol kentlerde konut satışlarında ciddi düşüşler yaşanırken, Türkiye İstatistik Kurumu tarafından Çanakkale’de Ocak ve Şubat aylarında geçen yıla oranla konut satışında artış yaşandığı açıklandı.

 • Konut satışları için Çin ve Hindistan alternatif pazar!

  Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, ekonomileri petrole dayalı ülkelerde sıkıntının devam etmesinin beklendiğini belirterek, konut satışları için alternatif pazar olarak Çin ve Hindistan’da tanıtım önerdi.

 • Emlak Konut satışları 2016 yılı 2. yarısında artacak!

  Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, sene başında 2016'da gayrimenkul satışlarının artacağını belirtmişti. 2016 2. çeyrekte gayrimenkul satışları yeni proje lansmanları ile birlikte hız kazanacak.