Diğer Sonuçlar
 • Seyran Şehir'de teslim öncesi kampanyası!

  Makro Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut Gelir Paylaşım Modeli ile Başakşehir'de inşa edilen ödüllü proje Seyran Şehir'de teslim öncesi kampanya başladı.

 • Emlak Konut'tan 30 projesinde yeni kampanya!

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı,son dönemde yaşanan gelişmelerden sonra piyasadaki bekleme eğilimini kırmak ve satışları arttırmak için yeni bir kampanyaya başladı. İşte Emlak Konut'un TÜFE'li Satış Kampanyası'nın detayları...

 • Emlak Konut'tan TÜFE'li Satış Kampanyası!

  Emlak Konut GYO, Türkiye'nin geleceğine ve ekonomisine olan güveninin göstergesi olarak görülmemiş bir kampanyaya imza atıyor. 'TÜFE'li Satış Kampanyası' ile vatandaşın sosyal konut edindirme şartlarında ev sahibi olması hedefleniyor.

 • Emlak Konut kampanyası sektörü canlandıracak!

  Emlak Konut’un hasılat paylaşımı modeliyle yer aldığı 30 projede 15 bin konut için faizi 0.70’e indirip yükü de üstlenmesi diğer konut firmalarına da ilham vermeye başladı.

 • Emlak Konut TÜFE'li Satış Kampanyası hangi projelerde geçerli?

  1 Ağustos - 31 Ağustos tarihleri arasında tarihi bir kampanyaya imza atacak olan Emlak Konut bu kapsamında 30 projesinde kampanyalı satış başlatacak. Peki Emlak Konut TÜFE'li Satış Kampanyası hangi projelerde geçerli?

 • Emlak Konut GYO TÜFE'li ödeme planı kampanyası!

  Emlak Konut GYO TÜFE'li ödeme planı kampanyası kapsamında yüzde 20 peşinatla, 0,70 faizle 120 aya kadar taksitli ödeme kolaylığı sunuluyor. Kampanya Ağustos ayı boyunca geçerli olacak...

 • Emlak Konut 2016 ödeme kampanyalı projeler!

  Emlak Konut 2016 ödeme kampanyalı projelerin listesi haberimizde yer alıyor. Emlak Konut'un tarihi kampanyası 1 - 30 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli...

 • Emlak Konut kampanyası 100 bin TL'lik kredide 30 bin TL kar sağlıyor!

  Emlak Konut GYO’nun tarihi kampanyası 1 Ağustos Pazartesi günü başlıyor. Yüzde 20 peşinat karşılığı, 0.70 faiz ve 120 ay vadeli kampanya, 100 bin liralık kredide yaklaşık 30 bin lira kâr sağlıyor.

 • Emlak Konut'tan 50 projesinde indirimli satış kampanyası!

  Konut edinmeyi kolaylaştırmak ve inşaat sektörüne ivme kazandırmak üzere bir biri ardına kampanyalara imza atan Emlak Konut GYO, 'TÜFE'li Satış Kampanyası'nın ardından şimdi de 'İndirimli Satış Kampanyası'nı hayata geçiriyor.

 • Emlak Konut GYO indirim kampanyası!

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım ortaklığı 50 projesinde İndirimli Satış Kampanyası başlattı. Emlak Konut GYO indirim kampanyası 1 Ağustos ile 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak.