emlak konut Havaalanı Mahallesi kentsel dönüşüm 2. etap değerleme raporu
Diğer Sonuçlar
 • Esenler Havaalanı Emlak Konut ne zaman teslim?

  Esenler Belediyesi ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı imzasıyla yükselen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Peki Esenler Havaalanı Emlak Konut ne zaman teslim?

 • Esenler Havaalanı Konutları kura çekimi ne zaman?

  Emlak Konut GYO tarafından inşa edilen ve kurayla satışa sunulan Esenler Havaalanı Konutları 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipte dizayn edildi. Peki Esenler Havaalanı Konutları kura çekimi ne zaman?

 • Esenler Havaalanı Konutları ne zaman teslim edilecek?

  Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü ve inşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda geri sayım başladı.

 • Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi!

  Toplamda bin 403 konut ve 32 iş yerinin kura çekilişi ile sahiplerini belirleyeceği projede Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürütüyor. Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi başladı.

 • Emlak Konut Havaalanı Konutları Esenler kurası!

  Emlak Konut Havaalanı Konutları Esenler kura dönemi bugün bitti. Toplamda 2 bin 373 konut ve 55 işyerinden oluşacak olan projede kura çekilişi 31 Mart – 1 Nisan 2016 tarihleri arasında yapıldı.

 • Esenler Havaalanı Konutları kura sonuçları!

  Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü ve inşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda kura çekimi gerçekleşti. Bin 403 konut ve 32 işyerinin sahipleri belirlendi.

 • Emlak Konut Havaalanı Konutları teslim tarihi!

  İnşaatını Emlak Konut GYO'nun yaptığı Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları'nın kura çekimi gerçekleşti. Emlak Konut Havaalanı Konutları teslim tarihi ise 31 Mayıs 2016 olarak belirlendi.

 • Emlak Konut Esenler Havaalanı Mahallesi Konutları kura çekilişi!

  İnşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Havaalanı Mahallesi Konutları'nda kura çekilişi gerçekleşti. Kura çekimi 2 gün süren projeyi Esenler Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürütüyor.

 • Emlak Konut ile THY'den 3. havalimanına binlerce konut!

  Emlak Konut Gayrimenkul yatırım Ortaklığı, THY Havaalanı Gayrimenkul Yatırım ve İşletme A.Ş.'ye Arnavutköy Dursunköy'de yer alan 3 milyon 639 bin 117 metrekare büyüklüğündeki arsanın yüzde 50'sini 312,5 milyon TL+KDV nakit bedelle sattı..

 • THY çalışanlarına özel konut projesi!

  Türk Hava Yolları Havaalanı Gayrimenkul Yatırım ve İşletme A.Ş., Emlak Konut GYO'dan arsa aldı. Söz konusu alanda yeni konut projesi geliştirilecek ve THY çalışanlarına satılacak...