Diğer Sonuçlar
 • Ekrem Demirtaş'tan Çin'e liman ve tünel daveti!

  Çin'in Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang, İzmir Ticaret Odası (İTO) Başkanı Ekrem Demirtaş'ı ziyaret etti. Demirtaş "Alsancak Limanı bu yıl özelleşecek. Ayrıca 2.5 kilometrelik tünel projesi var. Bu projelerde sizleri de görmek isteriz" dedi.

 • İzmir kruvaziyer turizminin peşini bırakmayacak!

  İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, turizmin çok hassas bir sektör olduğunu belirterek, turistlerin karar verme süreçlerinde güvenliğin de önemli etkenlerden biri olduğunu vurguladı.

 • Ekrem Demirtaş: İzmir'de her yıl 30 bin konut yenilenmeli!

  Ankara'ya Ekrem Demirtaş öncülüğünde çıkarma yapan İzmir Ticaret Odası heyeti üç partinin milletvekilleriyle bir araya geldi. Kentsel Dönüşümün hızlandırılması gerektiğini belirten Demirtaş, "İzmir'de her yıl 30 bin konutu yenilemek zorundayız." dedi.

 • BMC'nin Bornova'daki arsasına konut mu yapılacak?

  Ethem Sancak'ın BMC'yi İzmir'den Sakarya'ya taşımasına tepkiler devam ediyor. İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkanı Ekrem Demirtaş, "Durum gösteriyor ki BMC taşınacak ve Pınarbaşı'nda yeni bir gayrimenkul projesi görecegiz." dedi.

 • İzmir kentsel dönüşümle inşaat sektöründe patlayacak!

  İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş, "Şu anda maalesef kentsel dönüşüme başlayamadık. Umarım bu sorunları aşıp kentsel dönüşümü başlatacağız. İzmir inşaat sektörü çok yakında patlayacaktır" dedi.

 • İzmir'de 30 ilçenin sorunları ve yatırım olanakları belirlendi!

  İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir’in 30 ilçesini tek tek inceleyerek “İzmir İli İlçelerinin Sorunları, Çözüm Önerileri ve Yatırım Olanakları” raporunu hazırladıklarını belirtti,

 • Ekrem Demirtaş: İzmir'de dönüşüm bir an önce gerçekleştirilmeli!

  Bakan Tüfenkci, Bakanlık Toplantı Salonu'nda İZTO Başkanı Ekrem Demirtaş ve beraberindeki heyeti kabul etti. İZTO Başkanı Demirtaş İzmir'de dönüşüm projelerinin bir an önce gerçekleştirilmesi gerektiğini söyledi.

 • Alsancak Dalgakıran Projesi revize edildi!

  Alsancak’taki Dalgakıran Projesi’ni revize ettiklerini dile getiren İTO Başkanı Ekrem Demirtaş “Pasaport İskelesi, kıyıdaki yat yanaşma yerleri ve seyir terası platformunu kaldırıldık” dedi.

 • Ekrem Demirtaş: İzmir'de yılda 30 bin konut dönüşmeli!

  İzmir’de yılda 30 bin konutun dönüştürülmesi gerektiğini ancak 1 santim bile yol alınamadığını söyleyen Demirtaş, “Kentsel dönüşümde bizlere de rol verilmesi gerekiyor” dedi

 • İzmir Belediyesi'nin Kültürparkı projesi açıklandı!

  Büyükşehir Belediyesi, yeni Kültürpark projesini açıkladı. Projede yeşil alanın arttığını ancak kültürün azaldığını söyleyen Ekrem Demirtaş, “Bu park kültüre ne kadar hizmet veriyor?” diye konuştu.