Diğer Sonuçlar
 • Plazalar ticari komşuluk dönemini başlattı!

  Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci “Modern iş merkezleri, özlenen komşuluk ilişkilerini ve birlikte iş yapma kapısını yeniden açıyor. Plazalar ticari komşuluk dönemini başlattı” dedi.

 • Efe Bezci: Plazalarda komşuluk kültürü başladı!

  Ahilik geleneğinin bir parçası olan, günümüz iş adamlarının özlemle andığı "komşuluk kültürü" plazalardaki "ticari komşuluk" ile yeniden canlanıyor. Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, ''Ticari komşuluk başladı'' dedi.

 • Efe Bezci: Türkiye’de konut açığı uzun yıllar kapanmayacak!

  BESA Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, ekonomideki tüm dalgalanmalara, güven düşüşlerine rağmen hızla büyüyen sektörlerinin Türkiye’de konut açığının uzun yıllar daha kapanmayacağını gösterdiğini kaydetti.

 • Körfez ülkelerinden gayrimenkule ciddi talep var!

  BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, yabancıların ülkemize olan ilgisini Türkiye’de ilk kez düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı Cityscape’te de yerinde gözlemlediklerini belirtti.

 • İnşaat sektöründe ilkbahar dönemi durgun geçti!

  Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, " İlkbahar dönemi özellikle bizim gibi inşaat ağırlıklı projeler üreten firmalar üzerinde son yılların en durgun dönemi olarak geçti ancak, önümüzdeki aylarda bu açığın hızla kapatılacağından umutluyuz" dedi.

 • Karlı yatırım için yeni nesil ofis tercih edin!

  Hükümetin, kuracakları iş yerlerinde istihdam sağlayacak yabancı yatırımcıya oturum izni ve vatandaşlık hakkı verilmesi yönündeki çalışmaları inşaat sektöründe olumlu yankı buldu. BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, açıklama yaptı.

 • Efe Bezci: Kent İncek herkese kazandırır!

  BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Başkent'in en önemli yerleşim yerlerinden İncek'te BESA Grup tarafından hayata geçirilecek olan Kent İncek projesinin uygun fiyata lüks konut kurgusuyla herkese kazandıracağını belirtti.

 • Yeni nesil iş merkezlerinde fiyatlar yüksek değil!

  BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci'den yeni nesil iş merkezlerinin ‘uçuk’ fiyatları olduğunu düşünen iş dünyasına, sektörden ‘fiyata değil, totale bak’ mesajı geldi.

 • BESA Grup'tan Ankara'ya 4 yeni proje!

  BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, son 5 yılda başkentte yapılan yatırımlarla Ankara’nın “memur şehri” algısının yıkıldığını söyledi. Bezci, "Ankara'da başlayan ve çalışmalarını sürdürdüğümüz 4 yeni proje var. " dedi.

 • Kent İncek'e büyük ilgi!

  BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Kent İncek'in ön lansman sürecinden bu yana büyük ilgi gördüğünü belirterek, kısa sürede önemli satış rakamına ulaştıklarını belirtti.