Diğer Sonuçlar
 • Kurugöl Tabiat Parkı için yeni düzenleme yapılacak!

  Samandere şelalesi ile birlikte işletme hakkı Düzce belediyesine geçen Kurugöl Tabiat Park alanında yeni düzenlemeler yapılacak. Düzce belediyesi yaklaşık 22 hektarlık alanda turistik, sosyal ve sportif aktivite alanları hazırlayacak.

 • Düzce'ye metrobüs geliyor!

  Düzce Belediyesi toplu taşımada metrobüs sistemine geçmek için hazırlık yapıyor. Başkan Mehmet Keleş ilk aşamada 3 adet metrobüs alınacağını daha sonra da bu sayısı 6’ya çıkaracaklarını belirtti.

 • Düzce Belediye Meclisi imar planı tadilat taleplerini karara bağladı!

  Düzce Belediyesi tarafından 2016 yılı içinde yapılacak olan yatırımlara yönelik, iş makinesi ve alt yapı malzemeleri ile teçhizatlarının alımına yönelik kredi kullanılmasına Meclis oy birliği ile onay verdi.

 • Düzce Akçakoca İstiklal Caddesi'nde altyapı çalışmaları başladı!

  Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Osmaniye Mahallesi İstiklal Caddesinde gerçekleşen yağmurlama hattı drenaj çalışmalarının tamamlanmasının ardından kaldırım ve kilit parke döşeme çalışmalarına başlanıldı.

 • Düzce Belediyesi turizm ofisi açacak!

  Düzce Belediyesi tarafından enformasyon ve tanıtım amaçlı ‘Turizm Ofisi’ açılacak. Bunun için yer tespiti yapılıyor. Başkan Mehmet Keleş, alışveriş yoğunluğu ve canlılık nedeniyle AVM önünün tercih edildiğini belirtti.

 • Düzce Belediyesi nikah salonu inşaatında son durum!

  Düzce Belediyesi’nin en önemli projeleri arasında yer alan ‘Nikah Salonu’ ve Küçüksu Park düzenlemesine ilişkin inşaat çalışmaları hızlandırıldı. Küçüksu Park alanı içinde yapımı devam eden nikah salonunun kaba inşaatı tamamlandı.

 • Düzce Küçüksu Parkı genişletilecek!

  Düzce Belediyesi tarafından şehir merkezindeki yeşil alan ve bahçelerin sayısı artırılıyor. Bunun için son olarak Küçüksu Park alanında yeni bir proje geliştirildi...

 • Düzce Belediyesi toplu açılış töreni 2 Mart'ta!

  Düzce Belediyesi tarafından 2 Mart tarihinde toplu açılış yapılacak. Bir süre önce yapımları tamamlanan, Arapçiftliği parkı, Hanımlar Lokali ve Beton Santralinin açılışları gerçekleştirilecek.

 • Düzce Camikebir dönüşüm projesinde son durum ne?

  Düzce Belediyesi tarafından Camikebir mahallesindeki kentsel dönüşüm projesi kapsamındaki dairelerin hak sahiplerine yönelik satışları gerçekleştirilirken bir yandan da çevre düzenlemeleri yapılıyor.

 • Düzce'de imar düzenlemelerinde 18. madde uygulaması!

  Düzce Belediyesi tarafından imar planları üzerinde tadilat ve yatırım amaçlı düzenlemeler için İmar Kanunun 18’inci madde uygulamasına yönelik çalışmalar yapılıyor. Düzce belediyesi bu amaçla Düzce’de bulunan harita büroları ile birlikte proje üretiyor.