Diğer Sonuçlar
 • Dumankaya İnşaat ortalamanın üzerinde kazanç garanti ediyor!

  Merkez Bankası’nın yayınladığı verilere göre 2015 Ekim ayı itibariyle konut yatırımları yüzde 18.69’luk bir prim oranı ile döviz gibi yatırım araçlarını geride bıraktı. Yıllık bazda ise bu oranın yüzde 20’yi aşması bekleniyor.

 • Ritim İstanbul Maltepe adres!

  Ritim İstanbul Maltepe adres bilgilerine göre proje, Maltepe Cevizli Mahallesi'nde bulunuyor. Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen projede daire fiyatları 458 bin TL'den başlıyor.

 • Dumankaya İnşaat ödül almaya devam ediyor!

  Marketing Türkiye ve Akademetre’nin düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” bu yıl da sahiplerine dün akşam düzenlenen renkli bir tören eşliğinde takdim edildi.

 • Dumankaya Ritim Ofis'te yeni yıl kampanyası!

  Dumankaya İnşaat, Ritim İstanbul projesinde kule ve cadde ofisler için sunduğu Ocak ayına özel yeni yıl kampanyası ile yeni yılı yeni ofisinde yaşamak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

 • Ritim İstanbul Evleri Maltepe satış fiyatları!

  Ritim İstanbul Evleri Maltepe satış fiyatları 3+1'lerde 691 bin TL'den başlıyor. Vade farksız, peşinatsız ödeme yapılabilen proje Dumankaya İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor.

 • Maltepe Ritim İstanbul Residence ödeme planı!

  Maltepe Ritim İstanbul Residence projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 691 bin liradan başlayarak değişiyor. Dumankaya İnşaat imzasını taşıyan Ritim İstanbul Residence, bu yıl kasım ayında teslim ediliyor...

 • Galatasaray sponsorluğu Dumankaya'nın satışlarını artırdı!

  Galatasaray'a sponsor olan Dumankaya İnşaat, satışlarını 2014'e göre yüzde131 artırdı. 463 milyon lira ciro elde eden firmanın Gebze'deki projesi yetişseydi ciroları 680 milyon lirayı bulacaktı.

 • Dumankaya İnşaat en beğenilen inşaat şirketi oldu!

  Dumankaya İnşaat adına gerçekleştirilen Bilinirlik ve Marka Algı Araştırması'nın Nielsen tarafından hazırlanan 2015 sonuçlarına göre Dumankaya, tüketici beğeni oranını 2014’e göre yükselterek yine açık ara en beğenilen inşaat şirketi oldu.

 • Ali Dumankaya: Konut satışında bu yıl da rekor bekliyoruz!

  DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, TÜİK 2015 konut satış istatistiklerini değerlendirdi. Dumankaya, siyasi istikrarla birlikte ekonomik istikrarın beraberinde geldiğini ve bunun da yılın son döneminde konut satışlarına yansıdığını söyledi.

 • Dumankaya İnşaat Pas Geç kampanyası!

  Dumankaya, hazırladığı yeni kampanyası “Pas Geç” ile daire sahibi olmak isteyenler için taksit ve peşinatı 2017 yılına erteliyor.Pas Geç kampanyası Ritim İstanbul, hi-Fit, Flex Office Bahçeşehir ve Dumankaya Mozaik projelerinde geçerli olacak.