Diğer Sonuçlar
 • Doğalgaz açma kapama bedeli ne kadar?

  Doğalgaz dağıtım şirketlerinin abonelerden tahsil edeceği doğalgaz bağlantı ve güvence bedelleri 2015 yılında değişti. Peki, doğalgaz bağlantı bedeli ne kadar oldu? Doğalgaz açma kapama bedeli ne kadar oldu?

 • Doğalgaz güvence bedeli 2015!

  Doğalgaz güvence bedeli, İGDAŞ’ın alacaklarını garanti altına alabilmek amacıyla mekanik sayaç kullanan abonelerden doğalgaz kullanım sözleşmesinin imzalanması sırasında aldığı bedele deniyor. Peki, doğalgaz güvence bedeli 2015 ne kadar?

 • Doğalgaz güvence bedeli ne kadar?

  Taşınmaz mal satın alan ya da kiralayan kimselerin doğalgaz aboneliğini kendi adına alması gerekiyor. Abonelik için doğalgaz güvence bedeli ödeniyor. Peki, 2015 yılında meskenlerin doğalgaz güvence bedeli ne kadar?

 • Doğalgaz güvence bedeli kaç taksit?

  Mesken ya da işyeri satın alan veya kiralayan kimselerin alacağı abonelikler arasında doğalgaz aboneliği de yer alıyor. Peki, doğalgaz güvence bedeli ne kadar? Doğalgaz güvence bedeli kaç taksit?

 • Doğalgaz güvence bedeli nasıl geri alınır?

  İGDAŞ Doğalgaz güvence bedelini, alacaklarını garanti altına alabilmek amacıyla mekanik sayaç kullanan abonelerden doğalgaz kullanım sözleşmesinin imzalanması sırasında alıyor. Peki, doğalgaz güvence bedeli nasıl geri alınır?

 • Doğalgaz güvence bedelini kim öder?

  İGDAŞ’ın alacaklarını garanti altına alabilmek amacıyla mekanik sayaç kullanan abonelerden doğalgaz kullanım sözleşmesinin imzalanması sırasında aldığı bedel "Doğalgaz güvence bedeli" oluyor. Peki, doğalgaz güvence bedelini kim öder?

 • Doğalgaz güvence bedelini kiracı mı öder?

  Doğalgaz aboneliği için Doğalgaz güvence bedeli ödeniyor. Peki, gayrimenkul kiralamalarında doğalgaz güvence bedelini kiracı mı öder? Ev sahibi mi öder? Doğalgaz güvence bedeli 2015 ne kadar?

 • Doğalgaz güvence bedeli ücreti 2015!

  Doğalgaz abonelik sürecinde yapılan masraflar arasında doğalgaz güvence bedeli de yer alıyor. Peki, doğalgaz güvence bedeli ücreti nedir? Doğalgaz güvence bedeli ücreti 2015 ne kadar?

 • Doğalgaz güvence bedeli 2016!

  Doğalgaz aboneliği için doğalgazı fiilen kullanacak olan gerçek veya tüzel kişiler ya da yetkili temsilcileri tarafından Doğalgaz Abonelik Sözleşmesi yapılıyor. Peki, doğalgaz güvence bedeli 2016 ne kadar?

 • Doğalgaz güvence bedeli iade süresi 15 güne çıktı!

  Doğalgaz güvence bedeli; İGDAŞ’ın alacaklarını garanti altına alabilmek amacıyla aldığı bedel oluyor. Bu bedel, aboneliğin sonlanması halinde geri iade ediliyor..