Diğer Sonuçlar
 • Antalya'daki Ruslar evlerini kalıcı Rus vatandaşlarına satıyor!

  Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu (TİMFED) Genel Başkan Vekili Deniz Karataş, "Türkiye ile Rusya arasında yaşanan uçak krizinin Antalya'da yaşayan Rus vatandaşlarını çok fazla kaygılandırmadığını söyledi.

 • Deniz Karataş: Ruslar konutlarını yine Ruslara satıyor!

  Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş; "Rus hükümetinden çekinen Rusların da gayrimenkullerinden vazgeçmediklerini, ancak ülkesinden gelebilecek baskılara karşı daire satışı yapacaksa bu satışı yine Rus vatandaşlarına yapıyorlar" dedi

 • Gayrimenkul yatırımı 2017'den önce yapılmalı!

  Planlı alanlar tip imar yönetmeliğinde değişiklik yapılmasına yönelik açıklama yapan Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı İnşaat Mühendisi Deniz Karataş, mevcut hakların Ocak 2017'ye kadar geçerli olmasının önünün açıldığını söyledi.

 • Konut fiyatlarında KDV artışı olmadan önce ev alınmalı!

  Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş ile inşaat sektörünün sorunları üzerine bir söyleşi gerçekleştirildi. Karataş, müteahhitlik sektörünün kabuğuna sığamadığını ve kanuni düzenlemelere ihtiyaç olduğunu belirtti.

 • Antalya yabacılara konut satışında 2. sırada!

  Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, 2015 yılında yabancılara 6 bin 72 konut satışı yapıldığını, Antalya'nın yabacılara konut satışında 2. sırada yer aldığını bildirdi.

 • Antalya Boğaçayı Marine Projesi arsa ve daire fiyatlarını uçurdu!

  Boğaçayı Marine Projesi’nin, Antalya’nın incisi niteliğinde olacağını belirten Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, “Mega proje kentimize değer katacaktır.

 • Emlakta Vladimir Putin korkusu!

  Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Başkan Vekili Deniz Karataş, Rusya’da devlet memurluğu yapıp Türkiye’de taşınmaz malvarlığı olan Rusların, Rus hükümetinin korkusu ile malvarlıklarını geçici olarak elden çıkardığı söyledi.

 • Deniz Karataş: Tecrübeli ve birikimli müteahhitle çalışın!

  Karataş, vatandaşın, ‘güvenilir müteahhidi nasıl bulacağız?’ şeklindeki sorularıyla karşılaştıklarını hatırlatarak, “Vatandaş, müteahhidin yaptığı işlere bakacak ve ona göre karar verecek” diye konuştu.

 • İnşaata İran dopingi!

  İnşaat sektörünün Türk ekonomisindeki payının yüzde 30'lara ulaştığına dikkati çeken Deniz Karataş, ambargonun kalktığı İran'ın sektör açısından iyi bir pazar olduğunu belirtti.

 • Deniz Karataş: Müteahhitlik Yasası olmazsa olmazımız!

  Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili Deniz Karataş, "Müteahhitlik hizmet yasası çıkmadığı sürece bir daireyi beş kişiye satan müteahhit de olacaktır, maketten daire satıp vatandaşı dolandıran da...” dedi.