Demirland Çengelköy Park ödeme planı
Diğer Sonuçlar
 • Çengelköy Park Evleri bahar kampanyası!

  Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun olarak hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri’nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim şansı sağlayan erken Bahar Kampanyası başladı.

 • Çengelköy Park Evleri’nde bahar kampanyası!

  Selimoğlu ve Demirland’in inşa ettiği Çengelköy Park Evleri’nde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede villalar 1 milyon 153 bin dolardan başlıyor.

 • Çengelköy Park Evleri’nde erken bahar kampanyası!

  Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun olarak hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri’nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim şansı sağlayan erken Bahar Kampanyası başladı.

 • Çengelköypark Evleri'nde yüzde 10 indirim imkanı!

  Selimoğlu ve Demirland’in inşa ettiği Çengelköy Park Evleri’nde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede villalar 1 milyon 153 bin dolardan başlıyor..

 • Sultan Makamı projesinde satışların yüzde 80'i tamamlandı!

  Selimoğlu Group Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu, Demirland ortaklığıyla hayata geçirdikleri Çengelköy Park Evleri'nin lokasyon olarak ulaşım akslarına yakın olan bir proje olduğunu söyledi..

 • Çengelköy Park Evleri'nde yüzde 15 indirim avantajı!

  SELİMOĞLU Group - Demirland İnşaat projesi Çengelköy Park Evleri'nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim sağlayan erken bahar kampanyası başladı. Projede 373 bin dolardan başlayan fiyatlarla konut sahibi olabilmek mümkün.

 • Çengelköy Park Evleri’nde kadınlara özel yüzde 10 indirim!

  Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun olarak hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri’nde Kadınlar Günü’ne özel olarak, peşin alımlarda yüzde 10 indirim sunuluyor.

 • Üsküdar Çengelköy Park Evleri ödeme planı!

  Toplam 73 adet daire, 86 adet villa, 116 adet konağı bulunan proje Wiliam Turner ve Demirland İnşaat ortaklığıyla yükseliyor. Üsküdar Çengelköy Park Evleri ödeme planı kapsamında 120 aya varan taksitlendirme sağlanıyor.

 • Çengelköy Park Evleri'nde 360 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

  William Turner ve Demirland GYG A.Ş'nin ortak projesi Çengelköy Park Evleri, 27 villa, 116 çatı ve bahçe dubleksi ile 73 rezidans daire ve cadde dükkanlarından meydana geliyor. Projede fiyatlar 360 bin dolardan başlayıp, 3 milyon dolara kadar ulaşıyor.

 • Çengelköy Park Evleri projesi teslim tarihi!

  William Turner ve Demirland İnşaat tarafından 250 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri ne zaman teslim edilecek? İşte, Çengelköy Park Evleri projesi teslim tarihi!