Diğer Sonuçlar
 • CNR Emlak 2015 Fuarı 4 Kasım'da kapılarını açıyor!

  Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik şirketleri, inşaatı tamamlanmış ya da devam eden konut ve iş merkezi projelerini en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında CNR Emlak 2015 Fuarı'nda sergileyecekler

 • CNR Emlak Fuarı 2015, 4-8 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek!

  Geçtiğimiz sene sektöre 2 milyar dolar seviyelerinde katkı sağlayan Emlak 2015 – Konut, İşyeri, Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı bu yıl 4 Kasım'da kapılarını açacak.

 • CNR Emlak Fuarı 4 Kasım günü Yeşilköy'de gerçekleştirilecek!

  CNR Holding tarafından düzenlenen CNR Emlak Fuarı CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek. 4 Kasım'da gerçekleşecek projede geçtiğimiz sene sektöre 2 milyar dolar seviyelerinde katkı sağladı.

 • CNR Emlak Fuarı 17 Kasım'da Yeşilköy'de gerçekleşecek!

  Yatırımcıların buluşma noktası olan CNR Emlak - 4. Konut, İşyeri, Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı 2016 yılında 17-20 Kasım tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de gerçekleşecek.

 • CNR EMLAK, MIPIM Gayrimenkul Fuarı'na çıkarma yaptı!

  CNR EMLAK, Fransa'nın Cannes kentinde 15-18 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen ve Dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarından olan MIPIM'e çıkarma yaptı.Fuarda 89 ülkeden 26 bin 500 gayrimenkul profesyoneli bir araya geldi.

 • CNR Expo 2016 Fuarı 17 Kasım'da gerçekleşecek!

  CNR Emlak - 4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı fuarı tanıtım faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. CNR Emlak Fuarı bu yıl 17-20 Kasım 2016 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek.

 • Türkiye'nin en kapsamlı kentsel dönüşüm projesi CNR Emlak Fuarı'nda!

  Bursa Osmangazi Belediyesi'nin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortak gerçekleştirdiği ve birçok Avrupa kentini kıskandıracak kapsamda modern bir kentsel dönüşüm projesi, CNR Emlak fuarında görücüye çıkacak.

 • CNR Emlak Fuarı 17-20 Kasım'da!

  CNR Emlak Fuarı, Türkiye'nin önde elen gayrımenkul geliştirme ve müteahhitlik şirketlerini konut ve işyeri satın almak ve kiralamak isteyenler ile finans kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturacak.

 • Yeni inşaat projeleri CNR Emlak 2016'da tanıtılacak!

  Gayrimenkul sektörünün aktörleri, 17-20 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek “Emlak 2016 – 4.Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı” ve fuar kapsamında gerçekleştirilecek “CNR İstanbul Gayrimenkul Zirvesi” ile CNR EXPO’da buluşuyor.

 • CNR Emlak Fuarı için geri sayım başladı!

  CNR Expo Yeşilköy’de 17-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek CNR EMLAK Fuarı, Rusya, İran, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar başta olmak üzere pek çok ülkeden gelecek alıcı ve yatırımcıları ağırlayacak.